Skyfire Türkiye için Skyfire by ARES

Sponsorlu Bağlantılar

bortecinem

Üye
5800 XM v5 sürümünde güncelleştirme hatası veriyor, diğer sürümlerde çalışıyor mu bilmem. Sertifika yaptım, birçok tarih denedim ama çalışmadı. Yine de teşekkürler.

ARES_scx

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM v5 sürümünde güncelleştirme hatası veriyor, diğer sürümlerde çalışıyor mu bilmem. Sertifika yaptım, birçok tarih denedim ama çalışmadı. Yine de teşekkürler.

hackli telefonarda çalışıyor.

golgebg

Üye
beneim telefonum E71 cin benim telde sis veya sisx yüklenmiyor sadece jar dosyaları acaba bu programın jar olanı yopkmu?

memocih

Üye
eywallah kardeşim

amocan_35

amocan_35

Üye
arkadaşım herşeyi yaptım dns leri otomotik yaptım skyfire yi kaldırdım, senin verdiğin programı yükledim ama aynı hatayı veriyor: "Sorry. We regret that as of July 1 2010 Skyfire does not provide service in your country..." nedenei ne acaba??. sadece prefs dosyasında değişiklik yaptıysan, prefs dosyasını upload edebilirmisn? bu arada tel 5800

frowell

frowell

Üye
Kardeşim öncelikle teşekkür ediyorum..Benim telefonum da "güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alındı."diyor.Acaba ne yapmam lazım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

--------------- Ekleme ---------------

"Telefonum hackli"

HeroBlackEagle

Üye
Merhabalar, NOKIA 5800 kullanıyorum,prefs li dosyası yüklemeyi denedim, sertifika hatası veriyor, bu problemin çözümünü bilen var mı

Teşekkürler
dfdfdSkyfire-By_ARES.sis (887.4 KB (Kilobyte), 3300x kez indirildi)

Merhabalar, Skyfire_Ares.turkey.Signed.scxPDA.sis dosyasını denedim, güvenli olmayan bir sağlayıcıdan alındı diye bir hata mesajı veriyor ve yükleme yapılamıyor. Telefonum NOKIA 5800

Problem hakkında çözüm önerileriniz var mı

Teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler eline sağlık..

frowell

frowell

Üye
Merhabalar, NOKIA 5800 kullanıyorum,prefs li dosyası yüklemeyi denedim, sertifika hatası veriyor, bu problemin çözümünü bilen var mı

Teşekkürler
dfdfdSkyfire-By_ARES.sis (887.4 KB (Kilobyte), 3300x kez indirildi)

Merhabalar, Skyfire_Ares.turkey.Signed.scxPDA.sis dosyasını denedim, güvenli olmayan bir sağlayıcıdan alındı diye bir hata mesajı veriyor ve yükleme yapılamıyor. Telefonum NOKIA 5800

Problem hakkında çözüm önerileriniz var mı

Teşekkürler

:oke:arkadaşım bence telefonu hackle hiç bir sorun ile karşılaşmassın benim tavsiyem budur.:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
çalışıyormu

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bende bi tek trkcll internette giriyor wifi den deneyince bendede hata veriyor...

frowell

frowell

Üye
bende bi tek trkcll internette giriyor wifi den deneyince bendede hata veriyor...

Allah Allah ne yapacagız peki turkcell internetten de girmek bayağı koyar adama bi çözüm bulmamız şart.:bilmm

jugule

Üye
n97 sertifika hatası dedı sertifikaladım bu kez yıne olmadı

tmp5123

Üye
şimdilik ülke hatası veriyor. çalışan bir ülkeden prefs dosyası bekliyoruz. almanya, abd, ve diğer ülkelerdkiler deneyip baksın lütfen ...

1st: United States, U.K., Canada, Ireland, Portugal, Spain, France, Germany, Belgium, Italy, Finland, Netherlands, Norway, Sweden, Switzerland, Korea and Taiwan.

bu ülkede yaşıyanlar skyfireye girip denesinler ve prefs dosyasını gönderirlerse bir ihtimal belki çalıştırılaiblir.

K_R_M

K_R_M

Üye
temmuz ıtıbarıyle kullanabılen varmı?

denem21

Üye
çalışmıyor

Üst Alt