Skyfire bağlantı sorunu: Skyfire cannot connect to server at th 4.3.2.1_3001 sorununa kesin çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

mahirtaha

Üye
abi aynı sorun bendede vardı çözüldü sana ne kadar tesekkur etsem azdır allah razı olsun

yqz1905

Üye
tesekkurler mukemmel.

oguzhanfb

Üye
çok teşekkürler.

to_play_sports

Üye
e71 aldım skyfıre yukledigim halde açamıyorum..surekli çıkış yapıyoor anlamadım yardımcı olursanız sevınırım

mikail_1988

mikail_1988

Üye
kardes sayende artık girebiliyorum bende eline saglık emegine saglık çok saol

caglar_829

Üye
Birde ses sorunu ile ilgili bi bilgi verse biliyorum bilmiyorum die guzel olacaktı ama butun yorumları okudum ses sorununa ılıskın bı cumle yazmamıssın

abuzercik

abuzercik

Üye
kardeş çok sağol ya...teşekkür ederim bu zekan için..çok sağol....başarılı çalışmalarını bekliyoruz..

burki56

Üye
dotum cok saol sal. süper calisio

extacy10

extacy10

Üye
prefs dosyasını nerdn bulcm arkadaslar lutfen acil yardm lazm

--------------- Ekleme ---------------

ya ben de prefs dosyasını data klasörune kopyaladm bu seferde tray agaın ve exıt yazıları geldı try agaın dıorun yine aynı yazılar gelıo napmam lazm lutfen yardmcı olun :(

breathless20

Üye
iyide prefs dosyası nerde nerden indircez

wantage

Üye
benm bi sorum olcak arkadaş cok saolasın ama telefonda data klosorunu nerden blcam telefon 5230

bide ayrıyaten bloototla attım nasıl deiştircem dosyayı

arkadaşlar acil cvp werirsenizs sevinirim bloototla attım telefona prefs dosyasını nasıl otekı tarafa kopyalıcam yarımdım lutfen

esattekin

Üye
ben hala n95 te cozemedım skyfıre olayını yardım eden olmaycakmı bana allah rızası ıcın msn esattekin66@hot

karababa12

karababa12

Üye
    Konu Sahibi
Birde ses sorunu ile ilgili bi bilgi verse biliyorum bilmiyorum die guzel olacaktı ama butun yorumları okudum ses sorununa ılıskın bı cumle yazmamıssın

ses sorunu program beta oldugu için henüz çözülmüş diil. tam sürüm çıkana kadar bekleyecegiz. farklı bağlantılara farklı tepkiler veriyor misal şebekeden bağlandım ses gayet iyi, vifiden baglandım ses yok, farklı bir modemle tekrar vifiden bağlandım ses geldi yani net bir çözümü şuan için yok.saygılar.

benm bi sorum olcak arkadaş cok saolasın ama telefonda data klosorunu nerden blcam telefon 5230

bide ayrıyaten bloototla attım nasıl deiştircem dosyayı

arkadaşlar acil cvp werirsenizs sevinirim bloototla attım telefona prefs dosyasını nasıl otekı tarafa kopyalıcam yarımdım lutfen

5230 kullanmadım bilmiyorum ama illa data klasörü olması gerekmez varsa içine koy yoksa direk ana dizine yani c: nin içine yani telefon hafızasında sky fire klasörü varsa içine at

xplore adlı programı kullanarak (bide ayrıyaten bloototla attım nasıl deiştircem dosyayı) bu işlemi rahatlıkla yapabilirsin googleden arat .

h9llb0y

Üye
Slmlar;
1.X will no longer be supported outside of North America and Western Europe effective July 1st, 2010.
skyfire ın 1.xx sürümleri 1 temmuz itibariyle artıkın Kuzey Amerika ve Batı Avrupa dışında çalışmayacak der skyfire..
şimdi pref dos.içindeki i.p illinois u.s e ait sanırsam illinois kuzey amerika da. Benim sorum şu 1 temmuz olayı bizi etkiler mi? yada yeni bir pref dosyası ile bunu halledebilir miyiz?

dr_stres

Üye
Ya ne desem az gelir o kadar uğraştımki yuzumde sıvılceler çıktı nokıa muşt hzmt aradım kımse bişey bılmıyor o kadar sıte dolaştım 40 tane skyfire yukledım yıne yok ççtşk ederım hem goruntu hem ses 10 numara..

karababa12

karababa12

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle ullan

rusyali

Üye
usta maalesef artık skyfire çalışmıyo.1 temmuzdan itibaren sizin ülkenizde çalışmayacaktır uyarısı geliyodu... Usta şuna tekrar prefs dosyası hazırlayabilir misin sağlam,amerika kıtasında olan bi proxy'le

amocan_35

amocan_35

Üye
evet yeni sorunumuz hayırlı olsun skyfire a 1 temmuzdan itibaren yine girilmiyo. Ne kadar sorunlu bi browserdır bu yaa anlamadm gtti...

drbasar

Üye
tam bu sabah skyfire kurdum video izledim diye sevin... aksam sorun yokmu bunun daha nazsızı

sezer baran

Üye
çalısmıyorrrr skyfire ::(

Üst Alt