Sketchware 1.6.6 Premium (Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Sketchware 1.6.6 Premium (Türkçe)
Sketchware Kendi Android uygulamalarınızı ve Oyunlarınızı yapmanızı yarayan uygulamadır. En güzel özelliği ise nasıl bazı fonksiyonları kullanacağınızı öğretmektir. Örneğin bir buton nasıl eklenir vb. gibi. Mantık bölümünden ise kodlamayla uğraşmadan blockları taşıyarak uygulamanızı yapabilirsiniz. Nasıl uygulama yapacağınız konusunda Youtube da pek çok videosu bulunmaktadır. Şu an 2.0.6 versiyonuna kadar güncellemesi mevcuttur. Sıkıntı şu ki premium değildir ve pek çok kez Lucky Patcher adlı uygulamayla yama yapmama rağmen premium yapamadım bir türlü. Eğer siz yapabilirseniz bana uygulamayı atın ben onu da türkçeye çevirip siteye koyarım. Sizi uyarmadan geçemeyeciğim uygulamayı açmadan önce interneti kapatmalısınız. Kapatmazsanız yeni bir güncellmesi var deyip daha sonra uygulamayı kapatabilir. Bir de bazı eğitim ya da öğretici bölümlerinde uygulamadan atma sorunları var bu sorunlar uygulamadan kaynaklıdır çeviriden değil. Çok az bir bölüm tam olarak türkçeye çevrilemedi.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Yeni çevirilerle karşınızda olacağım. Beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Not: Uygulama imzalama konusunda bana yardım ettiği için Bab-ı Umut'a çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, köprülü, Yusuf_EMRE ve 4 diğerleri

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Emeğinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: tommm2434

saltukhan12

Üye
yüklerken interneti kapattım ancak yine de paket bozuk yazısı çıkıyor.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu uygulamanın 2.1.3 sürümü çıkmış. onu kullandığınız oldu mu, ayrıca bu uygulamayı kullanıp program veya oyun yaparken internet bağlantısı ne bileyim üyelik falan lazım oluyor mu?

• Beğen
tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamanın 2.1.3 sürümü çıkmış. onu kullandığınız oldu mu, ayrıca bu uygulamayı kullanıp program veya oyun yaparken internet bağlantısı ne bileyim üyelik falan lazım oluyor mu?
2.1.3 sürümü biraz daha güzel duruyo o sürümü kullaniom zaten kötü olan tarafı premium yapamiom. Üyeliğe gerek yok. Play store mantığında sketchware'in kendi uygulama mağazası var internetin avantajı ise bu uygulama mağazasını kullanabilmektir.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
2.1.3 sürümü biraz daha güzel duruyo o sürümü kullaniom zaten kötü olan tarafı premium yapamiom. Üyeliğe gerek yok. Play store mantığında sketchware'in kendi uygulama mağazası var internetin avantajı ise bu uygulama mağazasını kullanabilmektir.

Bilgi için teşekkürler

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
yüklerken interneti kapattım ancak yine de paket bozuk yazısı çıkıyor.
Paket bozuk diyor.

İndirdiğiniz "Sketchware [1.6.6].apk" dosyası imzasız olduğundan paket bozuk hatası alıyorsunuz. Ben uygulamayı imzaladım. Daha önce indirdiğiniz Sketchware [1.6.6].apk dosyasını silip, aşağıdaki linkten indirip yükleyin. Sorunsuz bir şekilde yükleyip kullanabilirsiniz.

Konuyu açan arkadaş, benim eklediğim bu imzalı linki birinci mesaja ekleyerek konuyu güncellerse daha iyi olur.
Kolay gelsin. Emekleriniz için tekrar teşekkürler.

• Beğen

irFaNLiNe

Üye
Java programlama bilgim var ancak daha önce Android yazılım üzerinde hiç çalışmadığım için beceremedim de, eğer yapabilen olursa açılışta güncelleme yapmasını engellemek için;
com.besome.sketch.help.ProgramInfoActivity ve com.besome.sketch.InitActivity classları içerisinde bulunan
market://details?id=com.besome.sketch&referrer=utm_source%3Din_sketchware%26utm_medium%3Dcheck_update
String değerinde bulunan "com.besome.sketch" paket adını başka herhangi bir şey ile değiştirir ve tekrar derleyebilirse uygulamayı, açılışta güncelleme var diye uyarı vermez.

• Beğen
tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Java programlama bilgim var ancak daha önce Android yazılım üzerinde hiç çalışmadığım için beceremedim de, eğer yapabilen olursa açılışta güncelleme yapmasını engellemek için;
com.besome.sketch.help.ProgramInfoActivity ve com.besome.sketch.InitActivity classları içerisinde bulunan
market://details?id=com.besome.sketch&referrer=utm_source%3Din_sketchware%26utm_medium%3Dcheck_update
String değerinde bulunan "com.besome.sketch" paket adını başka herhangi bir şey ile değiştirir ve tekrar derleyebilirse uygulamayı, açılışta güncelleme var diye uyarı vermez.
Önerin için çok sağol ama tam olarak kodlama bilmediğim için yapamıcam. Yapabilecek olan varsa bana göndersin bende buraya ekleyerek herkesin yararlanmasını sağlıcam.

tekhece57

Üye
Ben bir sitenin apk sını yapmak istiyorum sadece link ile çalışacak nasıl yapacağım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Ben bir sitenin apk sını yapmak istiyorum sadece link ile çalışacak nasıl yapacağım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Youtube da videoları var ordan bakarsın kardeş.

Üst Alt