Skaty'den Custom Firmware Yükleme Rehberleri - 4.01 m33

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skaty

Üye
    Konu Sahibi
Genel Bilgi:
Versiyonuznu şuan en güncel CFW olan 4.01 m33'e yükseltmek istiyorsanız önce 3.52 m33-2 yapmalısınız sonrasında isterseniz 3.90 m33 isterseniz de 4.01 m33-2 yükleyebilirsiniz. Benim tavsiye 4.01 m33-2 yönünde.ışLEMLERE BAşLAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER
-- Piliniz en az %8O olmalı.
-- Hafıza kartınıza psp'den format atın.
-- Takılı UMD var ise çıkartın.


3.52 m33 Yükleme Rehberi
(Versiyonunuz 3.52 m33 altında ise doğrudan 4.01 m33 yükleyemezsiniz, önce 3.52 m33-3 yapmanız gerekiyor).

1.5 versiyonlu psp'ler için
1.5 > 3.52
rar -: skaty

PSP'nizi USB'ye bağlayın, indirdiğiniz .exe dosyayı Pc'de çalıştırın, browse kısmından psp'nizin driverini seçin (örn. F:/ G:/) ve install'a tıklayın. Program gerekli dosyaları psp'nize kopyalaycak. PSP menüden game memory stick kısmından ''KXploit Permanent Patcher'' çalıştırın X ile kabul edin. Menüye döneceksiniz tekrar game ms kısmından ''3.52 M33UPDATE'' 'yi çalıştırın. Yüklemesini bekleyin %100 olunca X'e basın işlem tamam artık versiyonunuz 3.52 m33.


SE / OE / M33 Versiyonlu PSP'ler için
Oe-Se-m33 > 3.52
rar -: skaty
PSP'nizi USB'ye bağlayın, indirdiğiniz .exe dosyayı Pc'de çalıştırın, browse kısmından psp'nizin driverini seçin (örn. F:/ G:/) ve install'a tıklayın. Program gerekli dosyaları psp'nize kopyalaycak. PSP menüden game memory stick kısmından ''3.52 M33UPDATE'' 'yi çalıştırın. Yüklemesini bekleyin %100 olunca X'e basın işlem tamam artık versiyonunuz 3.52 m33.

3.52 m33-3 Update Güncelleme
(4.01 m33'e geçebilmek için versiyonumuz en az 3.52 m33-3 olması gerekiyo bu sebepten dolayı bu güncellemeyi yapmalısınız)


M33Update3 Klasörünü PSP/GAME içerisine kopyalayıp PSP'den çalıştırın.
ışLEM - 1 3.90 M33 Yüklemek


rar -: skaty


___________________________________________________________________________

3.90 m33 Yükleme Rehberi

3.90 m33'e sadece:
Fat PSP: En az 3.52 m33-3,
Slim PSP: En az 3.60 m33,
Sahipleri geçebilir.

ışlemlere başlamadan önce şarzınız en az %78 olmalıdır. Recoveryden kernelinizi 3.xx yapın. ındirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın UPDATE klasörünü PSP/GAME klasörünüze kopyalayın. PSP menüden game memory stickden çalıştırın X ile kabul edin, ayrı bir sayfa gelecek Starta basmanızı isteyecek, basın. Sony sayfasına benzer bir sayfa gelecek lisans sözleşmesini kabul edin yani I agree nin üzerine gelin ve basın.> ve < tuşlarını kullanacaksınız.En son X e basmanızı isteyecek, basın. PSP kapanacak açtığınızda versiyonunuz 3.90 m33 olacak.Sonra 3.90 m33 UPDATE klasörünü silebilirsiniz.

ışLEM - 2 M33-3 UpDate


rar -: skaty

UPDATE Klasörünü PSP/GAME içerisine kopyalayıp PSP'den çalıştırın.
NetWork Update'den Dark_Alex'in sitesine bağlanarak da yükleyebilirsiniz.


ışLEM - 3 KERNEL 1.50 EKLEMEK - FAT PSP'LER ıÇıNKurulum:
ındirmiş olduğunuz dosyada 150k_installer klasörünü PSP/GAME150 içerisine, 150.PBP 'yi de hafıza kartınızın ana dizinine kopyalayın. PSP'den game memory stick sekmesinden çalıştırın ve yükletin. ışlem bitince ana menüye döneceksiniz. Artık pmp player, ebook reader gibi homebrewleri çalıştırabilirsiniz.Slim PSP sahipleri bu işlemi yapamaz.RECOVERY AYARLARI
Arkadaşlar versiyonunuzu 3.90 m33 yaptıkdan güncellemelerinizi kurduktan sonra recovery menüde sadece 3 ayar değiştirmemiz gerekiyor diğerleri aynen kalabilir.

PSP'yi tamemen kapatıp R'ye basılı tutarak açtığınızda recovery menü gelir configurations'a girip:
- hide corrupted icon : enabled
- UMD MODE: Sony np 9660
- Game Folder Homebrew: 1.50 Kernel

GÖZE ÇARPANLAR :)

* Skype ve Go! Messenger Özelliği,

Eğer Browse'de Go! Messenger iconu çıkmaz ise Recovery menü/configurations'da Fake Region'u Europe yapın.

_________________________________________________________________________
ışLEM - 1 4.01 M33 Yüklemek


rar -: skaty


4.01 m33'e sadece:
Fat PSP: En az 3.52 m33-3,
Slim PSP: En az 3.60 m33,
Sahipleri geçebilir.

ışlemlere başlamadan önce şarzınız en az %78 olmalıdır. Recoveryden kernelinizi 3.xx yapın. ındirdiğiniz dosyayı rardan çıkartın UPDATE klasörünü PSP/GAME klasörünüze kopyalayın. PSP menüden game memory stickden çalıştırın X ile kabul edin, ayrı bir sayfa gelecek Starta basmanızı isteyecek, basın. Sony sayfasına benzer bir sayfa gelecek lisans sözleşmesini kabul edin yani I agree nin üzerine gelin ve basın.> ve < tuşlarını kullanacaksınız.En son X e basmanızı isteyecek, basın. PSP kapanacak açtığınızda versiyonunuz 4.01 m33 olacak.Sonra 4.01 m33 UPDATE klasörünü silebilirsiniz.


ışLEM - 2 M33-2 UpDate


rar -: skaty

UPDATE Klasörünü PSP/GAME içerisine kopyalayıp PSP'den çalıştırın.
NetWork Update'den Dark_Alex'in sitesine bağlanarak da yükleyebilirsiniz.

ışLEM - 3 KERNEL 1.50 EKLEMEK - FAT PSP'LER ıÇıNKurulum:
ındirmiş olduğunuz dosyada 150k_installer klasörünü PSP/GAME150 içerisine, 150.PBP 'yi de hafıza kartınızın ana dizinine kopyalayın. PSP'den game memory stick sekmesinden çalıştırın ve yükletin. ışlem bitince ana menüye döneceksiniz. Artık pmp player, ebook reader gibi homebrewleri çalıştırabilirsiniz.Slim PSP sahipleri bu işlemi yapamaz.
RECOVERY AYARLARI
Arkadaşlar versiyonunuzu 4.01 m33 yaptıkdan sonra recovery menüden sadece 2 ayar değiştirmemiz yeterli oluyor diğerleri aynen kalabilir.

PSP'yi tamemen kapatıp R'ye basılı tutarak açtığınızda recovery menü gelir configurations'a girip:
- hide corrupted icon : enabled
- UMD MODE: Sony np 9660


YENıLıKLER:
- Google internet araması eklenmiş, son 20 aramayı hafızasa saklayabiliyor.
- Videolarda ileri-geri hız seçeneği eklenmiş,
- Mp4 videolar için altyazı sekmesi eklenmiş (bluray filmlerden aktarılacak olan mp4 filmlerde kullanılacak sanırım).Resimler:
En büyük PSP Arşivi -
psp oyunlar psp filmler psp diziler için ziyaret ediniz

psp oyunlar psp filmler psp diziler için ziyaret ediniz

güncel psp haberleri yeni çıkacak psp oyunları


PSP Mp4 PmP iso Versiyon Downgrade game games film video convert arsiv ucuz psp dvd 1.5 psp ankara m33 dark alex skaty umd iso oyunlar games film films pspshop psp shop psp tubes psp emulator videos
custom firmware 4.01 m33 3.90 m33 4.01 m33-2 yükleme rehberi psp oyunları psp oyun arşiv psp iso oyun psp iso oyun download psp oyun indir psp oyun yükleme psp ankara psp oyun ankara psp arşiv ankara psp versiyon yükleme ankara psp teknik servis ankara
psp haberleri psp god of war psp yeni oyun psp son oyun psp oyun satılık psp oyun arşivi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt