Tavsiye Sizede Teleservice Sıfır Değiimden Gelen Telefon Bu Kutuda Ve Böyle Etiketle Mi Geldi?

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
odun manyağı mı ederler dayanamayıp şey mi ederler bilemem :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

flutewoddy

flutewoddy

Üye
ben 6 kere teleservice verdim anakartı değiştirirken flaşı kırdılar hoparlörü, mikrofonu bozdular ekran dokunmatiğini mahvettiler Allah'tan Nokia sıfır kutulu değişim yaptı yoksa daha uğraşacaktım

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Aybin.Kilic
atakanakata

atakanakata

Üye
Ent servisi tavsiye ederim.

• Beğen
CANGO97

CANGO97

Üye
maltepe şubesi özellikle bu konuda çok müşteri dostudur..kapıdan her çıkan bilhassa bankodakilere söver öyle gider..o kadar insancıllar yani..

ben nokia 701'imi (kendi isteğimle) ekran değişimi için bıraktım..cihazın garantisi de vardı..değişimden sonra cihazı garanti harici bıraktılar düşün artık..şimdi lumia 820 kullanıyorum ve nokia'nın (malesef) tek yetkili servisi teleservice..ancak telefona birşey olursa kesinlikle bırakmam teleservice'e..genpa'ya veririm ücretli onarım yaptırırım daha iyi..
katılıyorum arkadaşım :D

• Beğen
atakanakata

atakanakata

Üye
Ent servis diye arat. Ben 920 mi verdim ve çok memnun bir şekilde süreç sonlandı. Çok iyi çalışıyorlar. Her soruna cevap alabilirsin.

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ent servis diye arat. Ben 920 mi verdim ve çok memnun bir şekilde süreç sonlandı. Çok iyi çalışıyorlar. Her soruna cevap alabilirsin.
Sonunda bir teknik servise bakarken "evet buraya gönderebilirim sanırsam" diye düşündüm onların sitesine bakarken birde sizin yorumu okuduktan sonra..Teşekkürler bu bilgi için

• Beğen
Hagios

Hagios

Üye
Teleservice ile muhatap olmadım henüz umarım olmamda.Allah onlara muhtaç etmesin kimseyi.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS ve Aybin.Kilic
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
peki garanti kapsamında'mı onarım yapıyorlar..yetkili servis ama garanti'yi kullanabiliyor muyuz?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Arkadaşlar Nokia Shop nasıl peki bu servis konusunda ben memlunum normal arıza için Pendik Nokia shop ama değişim falan oldumu nokia shoplar da zorluk çıkıyormu

Sarangni

Sarangni

Üye
Teleservice ürünü gönderdikten sonra 20 gün de sonuç alamazsanız cihazın üretici firması ile irtibata geçin.

Motorola Atrix gönderdim 20 günden sonra aradım. Yapacak bir şey yok kanuni hakkınızı kullanın dediler. Ya hu kanuni hakkımı kullansam hakem heyeti karar 2-3 ayda çıkıyor. Motorola internet sitesi üzerinden Online müşteri hizmetlerine bağlandım. Amerika da ki Ofisleri tabi ki Türk bir yetkili ile görüşmek istiyorum dedim. Bir Bayan ile görüştüm durumu anlattım faturayı mail ile yollamamı istedi. O işlemi de yaptım 1 haftada karar çıktı para iadesi olarak.

Tavsiyem o ki cihazı üreten firmanın merkezi ile bağlantıya geçin yoksa Teleservice hayat yok. Hala parayı yatırmadılar. Hafta içi yeniden Motorola ile görüşeceğim.

Rainesto

Rainesto

Üye
Afederdinizde teleservisle genpanın ne farkı var

Üst Alt