Sizden Ufacık Bir Öneri Bir Yardım İstiyorum Acill Bakarsanız Sevinirim Lütfennnn!

Sponsorlu Bağlantılar

SİZ OLSANIZ SMARTPHONE 'MU ALIRDINIZ YOKSA PS VİTA MI ALIRDINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    17
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Sizden Ufacık Bir Öneri Bir Yardım İstiyorum Acill Bakarsanız Sevinirim Lütfennnn!
Arkadaşlar bende şu an evimde kullandığım Nokia C5-03 ve Sony PSP 3004 var. Babam Nisan'da Almanya'ya gidecek.Bende aynı zaman da telefonumun dokunmatiği kötü olduğu için telefon değiştirmeyi düşünüyorum.Oyuna önem fazla vermem.Şimdi olayım şu bildiğiniz gibi PS VİTA çıktı.Fakat babamdan acaba PS VİTA mı istesem yoksa SMARTPHONE mu aldırsam diye karar veremedim.Oyuna düşkün birisi fazla değilim. İnternette takılırım.Alacağım Smartphonelere örnek vericek olursak Sony Ericsson Xperia ARC S , Samsung Galaxy S Plus, Samsung Galaxy W I8150,Nokia Lumia 800,Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 900 gibi telefonlar düşünüyorum. Galaxy SII Iphone gibi telefonlar tercih etmeyin.Anca bu fiyatlardaki(300 ve 350 Euroluk) telefonları alabilirim.

SİZ OLSANIZ SMARTPHONE 'MU ALIRDINIZ YOKSA PS VİTA MI ALIRDINIZ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
arkadaşım oyuna düşkün degilim internete girmeyi seviyorum diyorsun o zaman tabiki telefon alman senin açından iyi olacaktır

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Ya Lütfen Arkadaşlar Sadece Küçücük Bir Yardım İstiyorum Ya ! Lütfen!

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım oyuna düşkün degilim internete girmeyi seviyorum diyorsun o zaman tabiki telefon alman senin açından iyi olacaktır
Birde yazmayı Unutmuşum Telefon Listesine Nokia Lumia Ailesinden Bir Telefon Almayıda Düşünüyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
söyledigin teller içinde bana göre en iyisi arc s

----------Eklendi @ 19:04:35 ---------- Yazıldı @ 19:02:34 ----------

Birde yazmayı Unutmuşum Telefon Listesine Nokia Lumia Ailesinden Bir Telefon Almayıda Düşünüyorum.

o zaman iş degişir internette lumia900 bir numara ama daha çıkmadı lumia800 de internet performansı açısından çok iyidir

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Biraz Daha Cevap Ve Anketi Oylayın Pls! Desteklerinizi Bekliyorum

----------Eklendi @ 19:08:52 ---------- Yazıldı @ 19:05:47 ----------

söyledigin teller içinde bana göre en iyisi arc s

----------Eklendi @ 19:04:35 ---------- Yazıldı @ 19:02:34 ----------

o zaman iş degişir internette lumia900 bir numara ama daha çıkmadı lumia800 de internet performansı açısından çok iyidir

Çok Seviyorum Arayüzlerini Lumia Ailesinin Çok Şık Telefonlar.Ayrıca Bir Sorum Olucak Sence Evde PSP Varken Ps Vita Alınması Gerkesiz Olur Sence Değilmi? Zaten Ps Vita'yıda 3g olmasından Dolayı Tercih Edicektim.Birde çok az arayüzünü beğenmiştim.Ama lumia ailesinin arayüzü çok daha güzel.!

klongs

klongs

Üye
350 euroya lumia 900 bulman zor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia900 480€ lumia800 375€ avrupadaki fiyatlar bunlar lumia 800 mevcut ama lumia900 9nisandan itibaren satışta olucak ps vita oyun için alıcaksan en iyisi ama psp varsa ps vita alma telefon al hem oyuna doyarsın hemde telefona imkanın varsa lumia900 al derim arayüzü stabilligi akıcılıgı çok iyi

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
lumia900 480€ lumia800 375€ avrupadaki fiyatlar bunlar lumia 800 mevcut ama lumia900 9nisandan itibaren satışta olucak ps vita oyun için alıcaksan en iyisi ama psp varsa ps vita alma telefon al hem oyuna doyarsın hemde telefona imkanın varsa lumia900 al derim arayüzü stabilligi akıcılıgı çok iyi

Teşekkürler cevabın için lumia 900'e param yetmez lumia 800 alırım.

----------Eklendi @ 19:32:13 ---------- Yazıldı @ 19:31:37 ----------

350 euroya lumia 900 bulman zor
Sen hangi telefeonu tercih edersin bu içlerinden kardeş?Yoksa Ps Vitamı Tercih Edersin?

----------Eklendi @ 19:33:05 ---------- Yazıldı @ 19:32:13 ----------

Arkadaşlar biraz daha cevap verin lütfen sadece bir yorum ya bu arkadaşlardan Başka cevap veren yokmu koskoca maxicep forumunda acill cevap please !!!!!! Acilll '!!!!!

ZaZuM

ZaZuM

Üye
smartphone hem oyun hemde internet açısından her türlü seni tatmin edecektir benim de senin gibi bi imkanım olsa smartphone derdim hatta zamanında var biraz daha para biriktir iyi birşey aldır

klongs

klongs

Üye
androidde güzel oyunlar var tabi ps vita kadar güzel değil ama seni oyalar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
nokia lumia 900 Alabilirsen al en iyisi bence o

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
smartphone hem oyun hemde internet açısından her türlü seni tatmin edecektir benim de senin gibi bi imkanım olsa smartphone derdim hatta zamanında var biraz daha para biriktir iyi birşey aldır

Teşekkürler ZaZuM cevabın için.Biriktirebilirsem alırım daha iyi bir telefon. Başka bir önerisi olan yokmu şu koskoca Maxicep Ailesinde? :D

----------Eklendi @ 19:49:22 ---------- Yazıldı @ 19:47:59 ----------

nokia lumia 900 Alabilirsen al en iyisi bence o

Teşekkürler cevabın için parayı tutturabilirsem alırım artık. Lumia 800'de düşünüyorum. Saol cevabın için teşekkürler sergen.eris

----------Eklendi @ 19:51:21 ---------- Yazıldı @ 19:49:22 ----------

androidde güzel oyunlar var tabi ps vita kadar güzel değil ama seni oyalar

Teşekkürler cevapların için saol çok yardımın dokundu inan.

----------Eklendi @ 19:56:04 ---------- Yazıldı @ 19:51:21 ----------

Biraz daha anketi oylayalım arkadaşlar lütfen. :D Biraz acele ettiriyorum belki ama neyse ya :D Burada cevap yazıp yorum yapanlara ve anketimi oylayanlara teşekkürlerimi sunarım

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Başka cevap yokmu forumda?? UP UP UP UP!!!!! Peki bu telefonlar arasında hangilerini tercih edersiniz anketimizede oy vermeyi unutmayalım Smartphone mi Ps Vita mı anketinide oy atalım.bu telefonlar arasında hangilerini tercih edersiniz yazarsanız sevinirim.

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
ben xperia arc s derdim...neden çünkü tasarımı çok hoş ayrıca donanım olarakta çok iyi bir cihaz..1.4 ghz işlemci,512 mb ram,205 adreno gpu,8 mpx kamera 720p hd video çekimi..ayrıca android 4.0 ICS güncellemesi alacak yakın zamanda..

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
ben xperia arc s derdim...neden çünkü tasarımı çok hoş ayrıca donanım olarakta çok iyi bir cihaz..1.4 ghz işlemci,512 mb ram,205 adreno gpu,8 mpx kamera 720p hd video çekimi..ayrıca android 4.0 ICS güncellemesi alacak yakın zamanda..

Teşekkürler cevabın için başka önerisi olan varmı bu arada anketede oy vermeyi unutmayalım forumdaki arkadaşlar. Daha cevap yokmu :(

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
hocam cevapların hepsini okudum yeterli gelmedimi eğer gelmediyse yardımcı oluruz..
Teşekkürler cevabın için başka önerisi olan varmı bu arada anketede oy vermeyi unutmayalım forumdaki arkadaşlar. Daha cevap yokmu :(

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
hocam cevapların hepsini okudum yeterli gelmedimi eğer gelmediyse yardımcı oluruz..

yeterli fakat arkadaşım hangi telefonu seçeceğime karar veremiyorum.Bazıları arc s ismi sony ericsson olduğu için yeni ismi sony oldu. satarken problem yaşarsın dedi forumdakiler.Galaxy s plus a baksam flaşı yok bilmiyorum çok önemli olurmu ona karar veremedim.GALAXY W I8150 xperia arc s ve nokia lumia 800 arasında gidip gidip geliyorum.Hangisini seçeceğime karar veremedim saydığım telefonlardan.Lumia 900 alamam zaten.Nokia lumia da datürkiyede veya uygulamalarında sorun çıkartırmı diye korkuyorum kısacası Samsung GALAXY W I8150 xperia arc s ve nokia lumia 800 arasında kaldım.Veya saydığım listeden lumia 900 hariç bişeyde önerebilirsin. fakat işte bu üç telefon arasında kaldım nedense :S

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
kardeşim ozaman şöyle yapalım..almak istediğin cihazda ön plana çıkmasını istediğin özellikler nelerdir.ona göre en yakın cihazı belirleyelim...
yeterli fakat arkadaşım hangi telefonu seçeceğime karar veremiyorum.Bazıları arc s ismi sony ericsson olduğu için yeni ismi sony oldu. satarken problem yaşarsın dedi forumdakiler.Galaxy s plus a baksam flaşı yok bilmiyorum çok önemli olurmu ona karar veremedim.GALAXY W I8150 xperia arc s ve nokia lumia 800 arasında gidip gidip geliyorum.Hangisini seçeceğime karar veremedim saydığım telefonlardan.Lumia 900 alamam zaten.Nokia lumia da datürkiyede veya uygulamalarında sorun çıkartırmı diye korkuyorum kısacası Samsung GALAXY W I8150 xperia arc s ve nokia lumia 800 arasında kaldım.Veya saydığım listeden lumia 900 hariç bişeyde önerebilirsin. fakat işte bu üç telefon arasında kaldım nedense :S

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ozaman şöyle yapalım..almak istediğin cihazda ön plana çıkmasını istediğin özellikler nelerdir.ona göre en yakın cihazı belirleyelim...

Uygulama çokluğu, kamerada flaş, internette flaş desteği, güncelleme desteği mesela android 4.0 güncellemesi gelmesi gibi, internet ve telefonun stabil olması. Ben Xperia Arc S, nokia lumia 800,GALAXY
W I8150 aralarında bir telefon
düşünüyorum bu özelliklere göre.Fakat xperia yı satmada sıkıntı yaşamam herhalde.Lumia 800 acaba sıkıntı çıkarırmı diye düşünüyorum.Bu arada yardımların için çok çok teşekkürler.Sen hangi telefonu önerirsin bu saydığım telefonlardan bu özelliklere uygun olan ne önerirsin? Listede olup olmaması farketmez aynı fiyat ve aynı özellikli başka telefonlarda önerebilirsiziniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt