Sizce?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Sizce?
Merhaba arkadaşlar....

Ben k750 i almak için niyetleniyordum forumları biraz okudum kullanan arkadaşlar donma yaptıgını qick share yazısının düştügünü ve sony ericcsonun deger kaybedecegi görüşündeler...Ya bende şimdi düşünmeye başladım açıkcası yani ne bileyim beni yalnız bırakmayın sizde görüşlerinizi yazarsanız mutlu olurum....

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ya kanka Ben sana aL diyorum quikshare yazısı Bende hala düşmedi donma felan da yok zamanla fiyat kaybedeceği konusunda bi bilgim yok ama alınacak en iyi telefonlardan birisi.

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Neyse Bakalım diger arkadaşların yorumları ne yönde olucaq ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Donma oluyor biçok k750 ve w800'de bu inkar edilemez. Ama birde şu var hangi tel donmuyorki(6600-sx1 vs)

Benim quichshare yazısı düşmedi şu oldu telefonu düşürdüm bi gece taşın üstüne resmen dışarıda ve sonra çizildi tabi kasa falan quickshare yazısıda baya bi hasar görmüştü bende tamamen kazıdım.. ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala benim fikrimi sorarsan her ne kadar objektif cewap veremesemde bu telefon konusunda (ki yine bana kızcaklar şimdi :DD ) nokiadan şaşma diorum teknik destegi esnekligi bence herşeyin ustunde ki bide symbian kullanıosun senn

Erencivelek

Üye
Bizim okulda bi arkadaşın var 2 ay sonra yazısı düştü, genel olarak memnun ama

karakartal

Üye
Ben bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum şimdiye kadar donma olmadı özellikle kamerası baya iyi

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Birde Fiyat Hakkında Bilgisi Olan varmı Garantili(sıfır)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Fiyat olarak 700 ytl falandır..

Bence al güzel bir telefon.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
700 YTL flashsız satılanı...

Flashlı 750 civarı...

metintekin

Üye
bencede bu telefondan alabilirsin.ama fiyatı çok düşecek bence.

free

free

Üye
şimdi düşünelim
evet k750i arasıra misal günde 2 kez dondu di,yelim bu önemli mi hayır
k750i almayıp ne alıcaksın yerine peki

onlarda n70 -n90 veya d600 olacak
6630-6680-6681 bu telefonla kıyaslanamaz zaten bi symbianı var diye

n70-n90...........1200-1300 ytl n70 çıkmadı tabi
bu telefonlarda haliyle 6630-6680 vb gibi yaklaşık 7-8 ayda yarı fiyatına düşecek
yani n70-n90 çıktıktan 7 ay sonra 800ytlye düşecek tam 500ytl kayıp

k750in 750-500=250 ytlye düşmesi zaten imkansız

bu durumda n70-n90 direkt elenir

geriyede d600-k750i ikilisi kalır

d600 mp3 arkaplan olmaması dışında radyo eksik,foto kalitesi k750inin yanından zaten geçemez
tabi d600 video-çift hoparlör,daha güzel ekran artıları var 850-900 ytl olacak

benim tercihim k750i sonuçta ;;)

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için sagolun bugun alıcaktım inceledim ve vazgeçtim

Arabaya teyp aldım

:)

metintekin

Üye
İYİ YAPMIŞSIN zaten 7610 baya bi işini görüyordur.

.::kenan::.

Üye
Originally posted by BebekLesHi@Oct 4 2005, 07:13 PM
ya kanka Ben sana aL diyorum quikshare yazısı Bende hala düşmedi donma felan da yok zamanla fiyat kaybedeceği konusunda bi bilgim yok ama alınacak en iyi telefonlardan birisi.
[post=184719]Quoted post[/post]​
bebekleshi allah aşkına neyaptığın farkındamısın bu kadar güzel bir siteyi mahfediyorsun siyasi emellerine alet etme lütfen logunu kaldır kutuplaşmalara sebep olma

aTTra

Üye
Quick Share yazısı düşüyor. Telefonun çoğu yerinde renk soyulmaları meydana geliyor, Joistck rengi atıyor.

Bu sorunlar sırf bende değil, K750i kullanan arkadaşlarımdada oldu. Aynı durum bendede oldu ve sırf bu yüzden sattım..

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Sagol attra Yav iyikide almamışım ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Temmuz'dan beri bizim K750i'de bir çizik var ama abartılacak kadar değil (Foto Çekim Düğmesinin yanında Ufak Çizik ) :ehe:

cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Yaw herkesin kullanım biçimi ayrı ama ben genlede attra ya katılıyorum bu konuda ;;)

aTTra

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 9 2005, 08:19 PM
Temmuz'dan beri bizim K750i'de bir çizik var ama abartılacak kadar değil (Foto Çekim Düğmesinin yanında Ufak Çizik ) :ehe:
[post=187718]Quoted post[/post]​

Foto Çekim Düğmesinin yanında Ufak Çizik İşte telefonu satmamın kilit yanı bu nokta. Deklanşör tuşu ve deklanşör tuşunun etrafı soyuldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...