Karşılaştırma G2 vs Xperia Z Karşılaştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
G2 vs Xperia Z Karşılaştırma
Arkadaşlar bi kaç gün içinde bu 2 telefon arasından birini alıcam , yalnız araştırmalarıma göre , G2 16 gb aldığımızda micro sd kart girişi yok ve sanırım 10 gb kullanılıyor diye duydum .
Z ile arasında fazla bi fark yok işlemci olarak biraz daha iyi sadece .
İmkanım olsa Z1 alıcam hiç düşünmeden malum 2Bin Tl fiyatı :/
bu 2 telefon arasından hangisini almalıyım sizce ve nedenlerini yazarsanız çok sevinirim boş yere para vermek istemiyorum o kadar pişman olmak istemiyorum açıkcası .
Sony Xperia tercihimin sebebi micro sd girişi var ve malum çok kaliteli bir telefon
ayrıca G2de fiyatına göre çok çok iyi bir telefon çok kararsızım :/ kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum ne gibi + - yönleri var ?Sanırım konuyu yanlış yere açtım yöneticiler ilgilenirse sevinirim

Narutodth

Narutodth

Üye
G2 cok daha onde

parola_1907fb

Üye
Lg ve 32 gb almamı tavsiye ederim ben aldım çok memnunum. Hafıza olarakta yeterli

anilari35

anilari35

Üye
kişiye göre değişir g2 nin hardware biraz daha iyi ama z dede tasarım ve su toz a dayanıklılık vs. gibi özellikler var sen seç
mesela g2 nın arka tuşu yuzunden almayanlar bile var bunun cevabını sen vermelisin

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kesinlikle benim tercihim G2 olurdu .
G2 nin ekranı daha iyi , kamerası da aynı şekilde ...

parola_1907fb

Üye
Lg ve 'nin kamera daki tek sorunu yakınlarınca görüntü bozuluyr. Bunu da güncelleme ile hallederler.

vivianas

vivianas

Üye
Simdi kardesim her ikisininde kusurlari var G2 de sd giris yeri yok kamerada focus sorunu var , telefon muthis isiniyo ve tabiki plastik kasaya sahip olmasi o arkasindaki tuslari soylemiyorum kisiye gore degisiyo. Xperia Z de ise ses cikisi az, g2 ye gore donanimi eski , bataryasi daha dusuk xperianin en sevdigim yonu on arka cam olmasi cok karizma duruyo bence :)

• Beğen
Tepkiler: ylmz123
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Simdi kardesim her ikisininde kusurlari var G2 de sd giris yeri yok kamerada focus sorunu var , telefon muthis isiniyo ve tabiki plastik kasaya sahip olmasi o arkasindaki tuslari soylemiyorum kisiye gore degisiyo. Xperia Z de ise ses cikisi az, g2 ye gore donanimi eski , bataryasi daha dusuk xperianin en sevdigim yonu on arka cam olmasi cok karizma duruyo bence :)

Telefon müthiş ısınıyor mu ?
3 aydır kullanıyorum. Bir kere dediğin şekilde ısındığını görmedim . Isınması yok denecek kadar az . Hissedilmiyor bile .

parola_1907fb

Üye
Telefon müthiş ısınıyor mu ?
3 aydır kullanıyorum. Bir kere dediğin şekilde ısındığını görmedim . Isınması yok denecek kadar az . Hissedilmiyor bile .
Bende 1 aydır kullaniyrum. O kadar çok ısınma sorunu olmadi

alical33

alical33

Üye
Bence 32gb g2 almalisin iki telefonuda inceledim g2 daha önde 32gb side 1600 civarında bulunabiliyor

Texedo

Texedo

Üye
    Konu Sahibi
Anladım , ilgilenen herkeze teşekkür ederim , G2 yi alayım o zaman

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
anilari35

anilari35

Üye
xperia z al yada nexus 5 al g2 bulaşma bence

Invoke

Invoke

Üye
Fark yok işlemci biraz daha iyi sadece demekle farkı biraz hafife almış oluyorsunuz. İşlemci farkı az değil. Ben olsam Nexus 5'e yönelirdim, mümkünse 32GB.

• Beğen
Tepkiler: Zapizm
Narutodth

Narutodth

Üye
Focus sorunu guncellemeyle duzelltildi deniyor ve isinma sorunu da asiri degil.