Anket sizce samsungun en iyi serisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Hodor

Üye
vay arkadas galaxy s4 8 cekirdek diye hepsini calistirdin ya daha ne deyim 1.6 ghz 4 1.2 ghz 4 cekirdek var heosi ayni anda calismadigini bilmiyorsaniz tartisma bitmistir eski telefonum s4 simdiki telefonum note 3 ama s4 den tek varki 3d grafik karti diger farklar hissedilmiyor
note 3 turkiyede satilan modeli 1.9 ghz 4 cekirdek 1.3 ghz 4 cekirdekli note 3 diger modeli 4 cekirdekli 2.3 ghz turkiyedeki s5de 2.1 ghz 4 cekirdek 1.5 ghz 4 cekirdekli s5 diger modelide 2.5 ghz 4 cekirdek

kardeş sen boş ver androyid i çekirdeği gipiu yu kafayı yakarsın al bi lamiya 930 kafan rahat zaten kendi akıyo gidiyo

n95eray

n95eray

Üye
1)Fark edersen 4 + 4 işlemci dedim ilk önce anlamını öğren daha sonra burda S serisini savunmaya çalış..

2) halen daha s4 ve note 2 nin işlemcilerini frekansları aynı diye karşılaştırabiliyorsun.Hemde araştırma yapmadan.

S4 de Cortex-A15 mimari işlemci var.Bu ne demek? Daha yüksek cache, daha iyi bus frekansı hızı, daha iyi ram yönetimi.Tabi sen yine araştırma yapmayacağından bana boş boş "tartışma bitmiştir" diyeceksin. (kime göre bilgiliye göremi bilgisize göremi?)

Sana tavsiyem, işlemci frekans hızlarını tüm olaymış gibi görmekten vazgeç.Komik duruma düşüyorsun.Bir işlemcinin yapısında daha önemli kriterler de var.[/QUO
her neyse artik biseyleri tartismaya gerek yok 6 aydir note 3 kullaniyorum ama 32 gblik s5 alacagim note 3 isteyen msj atabilir 6 aylik turkiye garantili ciziksiz darbesiz siyah renk fiyat 1600tl
her neyse artik biseyleri tartismaya gerek yok 6 aydir note 3 kullaniyorum ama 32 gblik s5 alacagim note 3 isteyen msj atabilir 6 aylik turkiye garantili ciziksiz darbesiz siyah renk fiyat 1600tl

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1600 ona çok. Şuan teknosada BİLE 1850 tl.Tabi sana kalmış :D

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
açıkçası ne yalan söylemek gerekirse note serisi ve en iyi telefonu kullanmıyorum ama bir iki defa inceledim note 4 bence en iyisi

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
Bence note 4 cünkü yeni teknoloji ile üretildi hemde yenilenen toucwiz arayüzü ile akar abi