Sizce Maxicep'e Hangi Yenilikler Gelmeli

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
mibil ling gorunumu icin bildirim,smiley listesi,begen butonu,

x-scarface

x-scarface

Üye
Mobil versiyonda smiley listesi çok geç yüklenir ve kasmalar yaratır.

-Emre

-Emre

Üye
açtığın konuya cevap yazılınca veya herhangi mesajına cevap yazılınca bildirim gelmesi çok iyi çok çok iyi olurdu

Bunu tapatalk çözüyor (Program kullanıcı değil :) ) ama tabi herkeste yok malesef

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
light sürümde şikayet butuno istek butonu olarakda kullanılabilir ismi değiştirilebilir şikayet / istek gibi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
Akıncı

Akıncı

Üye
O kadar çok şey istiyoruz haklıyız ama bir çok şey sitenin geç yüklenmesine sebep olacaktır adminler çalışıyor bazıları olabilecektir

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü ve x-scarface
federico2424

federico2424

Üye
arkadaşı ekle butonu da olabilir bence.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye

Mesela kimden ne isteyeceksin çağrı :D

abi örneğin konu açıyorum adminler eklenti halinde konularımı açmıyorlar çoğu zaman adminlerden eklenti için istek yapılabilir ne bileyim istek mi yok :ehe

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
Evet bak bunu düşünmedim haklısın ancak isim değiştirmeden de şikayet butonuyla istek yapabilirsin :)
Yinede mantıklı bir düşünce kutlarım :sarıl:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Evet bak bunu düşünmedim haklısın ancak isim değiştirmeden de şikayet butonuyla istek yapabilirsin :)
Yinede mantıklı bir düşünce kutlarım :sarıl:

teşekkürler abi :sarıl: zaten öyle yapıyorum şikayetten istek yapıyorum ama ismi değişse iyi olur çünkü yeni üyeler veya diğer üyelerin bazıları bilmeyebilir bu ipucunu :ehe

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İstekler iyi hoş da önce patron ne diyecek konuyu görünce :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben arayüzşle ilgili söylemeyip sitenin gnel durumuyla ilgili söyleyeceğim sitede bulunan gereksiz insanlar (mesela mesaj kasanlar) banlansın siteye önüne gelen üye olup mesaj yazamasın bir eleme süreci olsun tıpkı sözlüklerdeki gibi
İşte o zaman maxicep uzun yıllar hizmet verebilir ve daha da yükseklere çıkar fakat böyle devam ederse kalitenin düşmesinden korkuyoruz çünkü burayı seviyoruz ve buraya zarar veren her yere çok gereksiz konular açan ve mesaj yazanları maxicep gibi eşine ender rastlanır bir sitede görmek istemiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü, Invoke, -Akıncı ve 2 diğerleri
marist

marist

Üye
ben arayüzşle ilgili söylemeyip sitenin gnel durumuyla ilgili söyleyeceğim sitede bulunan gereksiz insanlar (mesela mesaj kasanlar) banlansın siteye önüne gelen üye olup mesaj yazamasın bir eleme süreci olsun tıpkı sözlüklerdeki gibi
İşte o zaman maxicep uzun yıllar hizmet verebilir ve daha da yükseklere çıkar fakat böyle devam ederse kalitenin düşmesinden korkuyoruz çünkü burayı seviyoruz ve buraya zarar veren her yere çok gereksiz konular açan ve mesaj yazanları maxicep gibi eşine ender rastlanır bir sitede görmek istemiyoruz.

Evet hakLısın. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü ve Oğuzhan
Akıncı

Akıncı

Üye
  • Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
konular beğenilmeye teşvik edilsin bunun için Beğen butonu yerine Teşekkür butonu konulabilir ve biraz daha büyük yapılabilir :evet:

ve son olarak tapatalk için forum optimize edilmeli :evet:

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
sesimizi duyurmamız lazım

Üst Alt