Sizce Maxicep'e Hangi Yenilikler Gelmeli

Sponsorlu Bağlantılar

semihguney

semihguney

Üye
eski smileyler yerine yeni emojiler gelsin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aklımdan geçöen Şeylrei Otomatik Algılayıp Yapmalı :ehe

ismail

ismail

Üye
Sikayet takibi

beytullah6767

beytullah6767

Üye
    Konu Sahibi
Eski tema geri gelsin :(

jojo_va

jojo_va

Üye
maxicep mobilde masaustu site kullanılsınmobilde konu açarken konu araç ları bulunsun

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İnsanları memnun etmek ne kadar zor...

• Beğen
Tepkiler: jojo_va ve mürteza16
Tufkan

Tufkan

Üye
Smiyler e trolümsü tespitlerden gelsin :)

Nusrettin06

Üye
Öncelikle formda emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum emeklerinize sağlık.
Bence formda konular çok karışık, mesela konular markalara göre ayrılmış ve bu markaların altında modeller karma karışık ve bulması zor. Konular marka ve modellerine göre ayrılsa daha anlaşılır ve daha sade olur herkes aradığını rahatça bulabilir. Tapatalk kullanıcısı olarak önerim bu tabi dikkate alınırsa.

jojo_va

jojo_va

Üye
Öncelikle formda emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum emeklerinize sağlık.
Bence formda konular çok karışık, mesela konular markalara göre ayrılmış ve bu markaların altında modeller karma karışık ve bulması zor. Konular marka ve modellerine göre ayrılsa daha anlaşılır ve daha sade olur herkes aradığını rahatça bulabilir. Tapatalk kullanıcısı olarak önerim bu tabi dikkate alınırsa.
Bende sana katılıyorum.Her başlıkta değilde bazı başlıklarda cihaz ayrımına çok ihtiyaç var.Mesela sistem modifikasyon işlerinde her marka telefon için ayrı bir bölüm olmalı.Tabi siz diyeceksiniz bu kadar marka var hangisini koyalım diye.Onuda adminlerimizden biri durumu açıklayarak yeni bir konu açarak o konudada telefon marjalarını seçebiliriz.

Üst Alt