Sİzce İntihar Etmelımıyımm ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye
Yumurtanın kabuğu görünmüyor zaten son zamanlarda,bir iki cümle yazdı kayıplara karıştı yine:)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:birak:

Aege

Aege

Üye
kötü birşey söylemek istememiştim sizi üzdüysem özür dilerim

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
s@hr@

s@hr@

Üye
giderken beni de götür Tuba :D

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve Tuba
minoo

minoo

Üye
Beni de :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva ve Tuba
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
O artık çok mutlu :naughty:

Uğramaz artık buralara|-)

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
kim nereye gidiyor bırakmam ben sizi :evet:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva, minoo ve s@hr@
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
:bilmm

minoo

minoo

Üye
Sağ ol canım :ehe

• Beğen

Sidretül Münteha

Üye
Erva senle hiç sorunum yok anladın yumurtanın kendın olmadıgını söledın yorum yaptım yorumuma alıntı yaptın duygular karsılıklıymıs dedın ...
Karsılıklı dediğin için ben bunun altından bıseyler ararım kı sen benı tanımadın bılmıyosun on yargılı oluyosun gıcık oluyorsun laf vurguluyosun benımde sankı cok umrumda yaa.. Yumurtanın sen oldugunu suphe ettım sordum yok dedın bende ona gore yorumumu yaptım ee dahaa neyınn yorumunu yapıyosun bana...

Senınle hıc bı derdım yok olamaz da senle hıc bıseyın polemıgıne bıle gırmedım yakın davrandım konusmaya calıstım tuhaf karsılık verdın vs vs vs özelden halledelım demıssın ama neyı halletcezkı ? sorunum olsaa senın coktann ozelıne gırmıstım zaten ama yanlız pmyı gec attın

Bu forumda da kımse ıle sorunum olamaz anca on yargılı davranan kısıler ıle olur sana destek cıkan arkadaslar da on yargılıdır emın ol hııı sızler acık sozlu olursanız ben on mislisi olurum o yuzden yorum yapmanıza gerek yok :)

bakk alıntı yaptım konusmalarımızı

Ette kurtulalımm sanaa gıcıkk oluyorumm :dry:
Lafımm yumurtaya...
duygular karsılıklıymıs:dry:
ona destek verdğini düşündümm ( oysakıı burada kopukluk verdi :D )

Gıcıgım varmı :D alla alla ya
Yumurtaya ıthafen denılmıs cvp yanı senlık durum yokkk :)

Allahım delı oldumms sabahh sabahh yaa :D
Morall sıfır hee kımseyle soorunum yok olamazda böle seylerı hazzedemem ben ortada tamamen yanlıs anlasılma var uzatmaya gerk yok :D

Ortadaaaa tamamennnn yanlısss anlasılmaa varr arkadaslarrr pm ıle cozduk konusa konusaa :D:D
Konu tubanın bılıyorum konunun ıcersınde yumurta ıcınde yorumlarr varr ben yumurtayaa demek ıstedımm tanımadıgım bı ınsana gıcık olamam yaa yanı tubaa senlık durum hıc yok canım yanlıs anlasılma ıcın ozur dılerım :sarıl:

• Beğen
Necmati

Necmati

Üye
Vesselάm;3408638' Alıntı:
Erva senle hiç sorunum yok anladın yumurtanın kendın olmadıgını söledın yorum yaptım yorumuma alıntı yaptın duygular karsılıklıymıs dedın ...
Karsılıklı dediğin için ben bunun altından bıseyler ararım kı sen benı tanımadın bılmıyosun on yargılı oluyosun gıcık oluyorsun laf vurguluyosun benımde sankı cok umrumda yaa.. Yumurtanın sen oldugunu suphe ettım sordum yok dedın bende ona gore yorumumu yaptım ee dahaa neyınn yorumunu yapıyosun bana...

Senınle hıc bı derdım yok olamaz da senle hıc bıseyın polemıgıne bıle gırmedım yakın davrandım konusmaya calıstım tuhaf karsılık verdın vs vs vs özelden halledelım demıssın ama neyı halletcezkı ? sorunum olsaa senın coktann ozelıne gırmıstım zaten ama yanlız pmyı gec attın

Bu forumda da kımse ıle sorunum olamaz anca on yargılı davranan kısıler ıle olur sana destek cıkan arkadaslar da on yargılıdır emın ol hııı sızler acık sozlu olursanız ben on mislisi olurum o yuzden yorum yapmanıza gerek yok :)

bakk alıntı yaptım konusmalarımızı

Lafımm yumurtaya...
ona destek verdğini düşündümm ( oysakıı burada kopukluk verdi :D )

Yumurtaya ıthafen denılmıs cvp yanı senlık durum yokkk :)

Allahım delı oldumms sabahh sabahh yaa :D
Morall sıfır hee kımseyle soorunum yok olamazda böle seylerı hazzedemem ben ortada tamamen yanlıs anlasılma var uzatmaya gerk yok :D

Ortadaaaa tamamennnn yanlısss anlasılmaa varr arkadaslarrr pm ıle cozduk konusa konusaa :D:D
Konu tubanın bılıyorum konunun ıcersınde yumurta ıcınde yorumlarr varr ben yumurtayaa demek ıstedımm tanımadıgım bı ınsana gıcık olamam yaa yanı tubaa senlık durum hıc yok canım yanlıs anlasılma ıcın ozur dılerım :sarıl:

Klavye sağlammi bunlari yazdiktn sonra :D

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha, s@hr@ ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
sağlam sağlam test ettık merak etme :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Çok hastayım , ateşim 37,5 derece :D
İntihar etmelimiyim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Necmati
minoo

minoo

Üye
Benim de başım ağrıyo. Ben de sıradan geliyorum :zzz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt