Sİzce İntihar Etmelımıyımm ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aege

Aege

Üye
şaka şaka :D

Necmati

Necmati

Üye
:ağlarım::ağlarım:

KLardeşlerim İntihar ediyo ben ne yapcam çok üzülürüm :ağlarım:

:halay3::halay3:

• Beğen
Tepkiler: Tuba, Aege ve minoo

Sidretül Münteha

Üye
Gıcıgım varmı :D alla alla ya

minoo

minoo

Üye
Açık sözlü insanın hali de başka yahu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Tuba ve Necmati
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
dürüst olmana sevındım ..sitede bana gercek anlamda tek gıcık olan sahıs olmana da sevındım ..cunku herkesle cok iyi anlasıyorum şüküre :D
benı bılen bılıyo tanıyan tanıyo cokta umrumda deıl yanı gıcık olman:ehe

• Beğen
Tepkiler: Tuba, s@hr@ ve minoo
Necmati

Necmati

Üye
dürüst olmana sevındım ..sitede bana gercek anlamda tek gıcık olan sahıs olmana da sevındım ..cunku herkesle cok iyi anlasıyorum şüküre :D
benı bılen bılıyo tanıyan tanıyo cokta umrumda deıl yanı gıcık olman:ehe
:ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Tuba.Erva
maxirabit

maxirabit

Üye
Ne kadar seven varsa aynı oran'a kadar da sevmeyen kişi de olur normaldir,Kimse herkeze kendisini sevdiricek diye bir kaide yok.

• Beğen
Tepkiler: Tuba, minoo ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar seven varsa aynı oran'a kadar da sevmeyen kişi de olur normaldir,Kimse herkeze kendisini sevdiricek diye bir kaide yok.

tabıkı eyvallah ,ama konumun içine gelıp böyle seyler yazmayada gerek yok durup dururken kişisel bseyse pm ıle halledılebılır =)

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Aege

Aege

Üye
beni sevmeyen neden sevmediğini dürüstçe söylese ben kızmam oturur konuşurum

cehili

cehili

Üye
Bizim liseye gel dicem de artık ben orda yokum ama gelmiş olsaydin intihar et derdim :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
maxirabit

maxirabit

Üye

tabıkı eyvallah ,ama konumun içine gelıp böyle seyler yazmayada gerek yok durup dururken kişisel bseyse pm ıle halledılebılır =)

Yanlış birşey söylediysem kusurabakma ama genel olarak konuştum tutupta birisine söylemedim:)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
beni sevmeyen neden sevmediğini dürüstçe söylese ben kızmam oturur konuşurum

arkadaslar şöyle bsey var benım kım benı sevsın yada sevmesın umrumda deıl
benım burda konustgm zaten sayılı arkadasım var herkesle samımı olmayı ztn sevmıyorum
insanlar cabuk cıvıtyo ztn
ama tanıyan benı bılır
ha herkes sever sevmez bılemem
sevmeyen sevmesın ama her actgm konuya gelpte laf sokmaya gerek yok dedım ya sorun varya halledılır forumda gergınlık yaratmaya gerek yok
yoksa kım sevmıs kım sevmemıs hıc umrumda deıl
konum neydı nereye geldı bunu anlatmaya calıstm ben umarm anlasıldı

• Beğen
Tepkiler: Tuba ve s@hr@
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
cehili

cehili

Üye
<br />
<br />
Mezun oldum. Ve bizim okulda sunum yapmak pek kolay değildir. Arkada sigara içenler mi ararsın, her kelimede alkış tutani mi, gereksiz soru soranları mi organize olup türlü laf koyanlari mi vs vs :D

minoo

minoo

Üye
Arkadaşlar, sakin. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ama ortamı gerecek yorumlar yapmazsanız sevinirim. Ben de nefret ediyorum senden dedim ama mizah amaçlıydı. Tuba bilir zaten onu ne kadar sevdiğimi. Tuba'nın da dediği gibi. Sorun varsa pm ile halledebilirsiniz. Yok ben halletmek istemiyorum da derseniz, konuşmazsınız olur biter :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba ve Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, sakin. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ama ortamı gerecek yorumlar yapmazsanız sevinirim. Ben de nefret ediyorum senden dedim ama mizah amaçlıydı. Tuba bilir zaten onu ne kadar sevdiğimi. Tuba'nın da dediği gibi. Sorun varsa pm ile halledebilirsiniz. Yok ben halletmek istemiyorum da derseniz, konuşmazsınız olur biter :)

noktayı koymussun bende bunu anlattım ya
saol canım:op:

• Beğen
Tepkiler: minoo ve Tuba
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt