Sizce Galaxy Ace'i Nasil Daha Yararli Kullanabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Galaxy Ace'i Nasil Daha Yararli Kullanabilirim?
S.a arkadaslar siteden galaxy ace hakkinda dusuncelerinizi okudum dogruyu soylemek gerekirse sogdum daha alali 1 ay bile olmadi ne yapacagimi bilmiyorum zaten cok zor aldirdim . Bi oneriniz var mi ? Veya nasil yararli hale getiririm . Lutfen yardim edin !

15097

15097

Üye
Pek iyi bir öneri olmayabilir ama bence her şeye iyi yönden bak :) Sonuçta Android deyip geç :) Android deneyimi yaşamak için en az 750 TL'yi gözden çıkarmak gerekir :ok2:

enterneoll

enterneoll

Üye
yeni romlar yükle :)

15097

15097

Üye
Root et :hmmm

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Root edince bilgisayardan indirdiğin apk uzantılı oyunları telefona atıp oynayabiliyorsun.
E zaten root etmeden de apk uzantili oyunlar yüklenip oynanabiliyor.root etmek demek(benim bildiğim kadarıyla)telefonun tüm yetkilerini ele geçirmek demektir.yani telefona yeni yazılımlar atilabiliyor mesela galaxy aceye ics güncellemesi gelmeyecek ama bu güncellemeyi root yaparak yükleyebilirsin.Ama eğer bu tür şeylerin ustası değilsen pek fazla anlamıyorsan bunu yapma derim çünkü root işlemi geri döndürülemez ve root işlemi yapılan cihazlarda yanlışlıkla bir sistem dosyasını silebilirsin bu yüzden root (bu işlerin ustası değilsen) çok çok riskli bir işlem ve aynı zamanda telefonu garanti dışı bırakıyor..

15097

15097

Üye
E zaten root etmeden de apk uzantili oyunlar yüklenip oynanabiliyor.root etmek demek(benim bildiğim kadarıyla)telefonun tüm yetkilerini ele geçirmek demektir.yani telefona yeni yazılımlar atilabiliyor mesela galaxy aceye ics güncellemesi gelmeyecek ama bu güncellemeyi root yaparak yükleyebilirsin.Ama eğer bu tür şeylerin ustası değilsen pek fazla anlamıyorsan bunu yapma derim çünkü root işlemi geri döndürülemez ve root işlemi yapılan cihazlarda yanlışlıkla bir sistem dosyasını silebilirsin bu yüzden root (bu işlerin ustası değilsen) çok çok riskli bir işlem ve aynı zamanda telefonu garanti dışı bırakıyor..
Bunları da biliyordum ama apk uzantılı dosyalar atılmıyor sanıyordum root olmadan :utan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt