Sizce Eniyi foto ve video uygulaması hangisidir?.

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Eniyi foto ve video uygulaması hangisidir?.
Telefonum note 1...

kendi uygulamasını kullanıyorum ama sıkıntı oluşuyor...loş bir odada yada karanlıkta çekerken karanlık oluyor..ayarını yapıyorum ayarını yapana kadar delirtiyor ikinci resimde yine aynı ayara dönüyor...yada arka değil ön kameradan çekim yapmak istediğimde kabul etmiyor aydınlık ayarını vs...

ayar gerekmeyen heryerde herşekilde en güzel fotoğraf ve video çekimi yapan çok hızlıbir uygulama arıyorum.tavsiyeniz?

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
retrica

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
retrica google playden baktım..farklı uzantılı isimleri var hangisini indireyim..en üsteki retrica yazanı indirdim...nasıl ayar yapmam gerek...

gece çekimindede otomatikman aydınlık çıkıyor mu?

ayar konusunda cvp bekliyeceğim...arkadaşım retrica yı indirdim...ama bulanık çekiyor ne ayar yaptıysam hem bulanık..note 1 ondan daha iyi..mükemmel bir foto ve video uygulaması arıyorum...bir sorumda şu..telefonumla video çekince mesela 10 dakka karşılığı 250 mb..oluyor mecburen telefonda converter ile küçültüyorum..bunu önlemenin yolu var mı?yokmu bilen

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
benim bildiğim retrica daha iyi

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Git Bir Canon Fotoraf Makinesi Al Ne Bekliyorsun Telefonun Kamerasında Uygulama Ne Kurtarmaz Android Zaten Fotoyu Bozuyor En İyisi İşletimsiz Bir Sistemde Fotoğraf Çekmek Oda Fotoğraf Makinesi

GreaTH

GreaTH

Üye
Retrica

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Retrica

Nokia 3310 ile gönderildi.

kraldost

kraldost

Üye