siz olun sakın benim yaptıklarımı yapmayın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

POKEM0N

Üye
    Konu Sahibi
siz olun sakın benim yaptıklarımı yapmayın
beyler n8 telefonuma hard format attım
oviler hariç hiç birşey gitmedi
bulunduğum yerde sadece nokia servis olduğu için hemen telefonu nokia servise götürdüm garanti kapsamı içinde yarım saat bişiler yaptılar olmadı
hem oviler geri gelmedi hemde ''hard'' formatla bile gitmeyen eklentiler uçup gitti ..bu nası oldu anlamadım ? kvk ya yollayalım dediler 15-30 güne zor gelir diye
yarın izmire sabahtan bilet alıcam 1 gün içinde hallettirmeye çalışıcam kvk da olurmu ki

edit : beyler izmire gittim donanımsal hariç yazılımsal sorunları o gün içinde hemen halledip veriyorlar fakat; KVK..genpa..teleservice..nokiaclub hiçbiri yapamadı anca versiyon attılar haberiniz olsun
izmiri gezdiğimle kaldım zaten malzeret arıyorum sebep oldu
birde konakta bir kızla tanıştım vakit geçirdim

WeiLSiDe

WeiLSiDe

Üye
Hard format atmaktansa flash lıyorum ben :pro:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 627977

mesut1979

Üye
slm,WeiLSiDe arkadasin dedigi gibi flashen yap hepsi geri gelir, bende senin gibi hardformat attim ovi ve birkac uygulama gitmisdi,flash sayesinde hepsi geri geldi.

• Beğen
FastBreaker

FastBreaker

Üye
neden hard format gereği duydun

• Beğen

POKEM0N

Üye
    Konu Sahibi
yaptık bir hata çekiyoruz

----------Eklendi @ 21:12:39 ---------- Yazıldı @ 21:11:30 ----------

slm,WeiLSiDe arkadasin dedigi gibi flashen yap hepsi geri gelir, bende senin gibi hardformat attim ovi ve birkac uygulama gitmisdi,flash sayesinde hepsi geri geldi.

gelmiyor hocam

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
navifirimin ve phoenixin son sürümünü kur ve navi nin bulduğu bütün dosyaları(1,3 GB civarı)indir öyle flash at,bak bakalım geri gelmiyormu.ben kaçkere hard format attımsa bu şekilde flaslıyarak hepsi eksiksiz geri geliyor.

• Beğen
one2one2

one2one2

Üye
gecmis olsun kardes can sıkıcı bir durum yaşamışın gerçekten s60 v5 serilerinde bukadar sorun hiç yaşamadık nezaman oturacak acaba bu s3 merak ediyorum dogrusu. Arkadaslarında dedigi gibi flasla bence taa kvk ya gitmeni gerektirmez belkide

• Beğen

esatgelmedi

Üye
bende de oldu dead flash ile hallettim bence izmir e gitmeden önce dead flash dene.:oke:

• Beğen

ganster86

Üye
servise ne gerek var phoenix yada jaf ile flash atarsın fabrikadan cıkmıs hali gibi olur.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 627977 ve mesut1979
Rich4arD

Rich4arD

Üye
navifirimin ve phoenixin son sürümünü kur ve navi nin bulduğu bütün dosyaları(1,3 GB civarı)indir öyle flash at,bak bakalım geri gelmiyormu.ben kaçkere hard format attımsa bu şekilde flaslıyarak hepsi eksiksiz geri geliyor.
:oke:

bende de oldu dead flash ile hallettim bence izmir e gitmeden önce dead flash dene.:oke:

servise ne gerek var phoenix yada jaf ile flash atarsın fabrikadan cıkmıs hali gibi olur.

Ben bu zamana kadar kaç defa telefona hard format attım hatırlamıyorum..
Hep canım sıkılır ilk telefon ayarlarını fabrika ayarlarına geri yüklerim sonra hard format atarım
Kutudan çıktığı gibi olsun isterim
Ve bu konuya girerim
http://www.maxicep.com/symbian-3-de...lari-geri-getirme-resimli-anlatim-441267.html
:]

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende birkeresinde 1.2 den 1.1 e dönmek için flash attım telefon açılmadı.tekrar 1,2 ile dead flash yaptım anca cihaz açıldı.maxicep varken kolay kolay servise gitmem artık:)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Rich4arD
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
kvkya gitmene hiçmi hiç gerek yok

accman

accman

Üye
yalnız sanırım "dead phone flashing" serviste anlaşılıyor ve garatiden düşmene sebep olabiliyor diye okumuştum forumda..o yüzden flash atarken tedbiri elden bırakmayın..ne bileyim elektrik kesilmesidir falan..

SilentOne

SilentOne

Üye
maxicepte donanımsal sorun dışında her türlü yazılımsal sorun çözülür.....

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

POKEM0N

Üye
    Konu Sahibi
editledim beyler

Jomolocco

Jomolocco

Üye
evlenirsin belki..telden daha hayırlı bişi:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt