Siz Hiç 1.95 Boyunda İnek gördünüzmü?!

Sponsorlu Bağlantılar

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:oha:

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
:oha: feyk olmasın :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Yok biz bizzat yetiştireninden aldık haberi fake değilmiş. Hatta yakında biz de başlıyoruz üretime... :gul:

Öff Fake Demeyin Şuna Yaa.. Sahte Deyin Allah Allah Türkçe'mize Sahip Çıkalım Diyene Bak.. :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Öff Fake Demeyin Şuna Yaa.. Sahte Deyin Allah Allah Türkçe'mize Sahip Çıkalım Diyene Bak.. :D

Ben "feyk"i düzeltmek için o kelimeyi kullandım Msinal kardeşim :)
Zira ya "fake"dir ya "sahte"dir. Türkçeye yabancı kelimelerin okundukları gibi yazılmak suretiyle sokulmasına, yabancı kelime kullanılmasından çok daha fazla karşıyım :) Bkz. maus, pazıl, dividi, sidi vs...
En vahimi ise asıl yer edenler! Çizi(cheesy), Çokonat(choco-nut), Haylayf(high-life) vb...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Heykel Sanırım.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Ben "feyk"i düzeltmek için o kelimeyi kullandım Msinal kardeşim :)
Zira ya "fake"dir ya "sahte"dir. Türkçeye yabancı kelimelerin okundukları gibi yazılmak suretiyle sokulmasına, yabancı kelime kullanılmasından çok daha fazla karşıyım :) Bkz. maus, pazıl, dividi, sidi vs...
En vahimi ise asıl yer edenler! Çizi(cheesy), Çokonat(choco-nut), Haylayf(high-life) vb...

Düzeltmek İçin Yazdığını Biliyorum Kardeşim.. :ehe Ama Keşke O Arkadaşı da Sen Uyarsaydın.. Dediğin Gibi En Vahim Olanı da Türkçe'ye Yerleşenler.. Mesela Show = Şov Olarak Yerleşti.. TDK' Bu Kelimeyi Kabul Ediyor Artık.. Ama Şov Yazılmak Suretiyle.. Aynı Şekilde Flash = Flaş..

Bu Arada Konu Saptırmada Üstümüze Yok.. :ehe

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
maşallah

Üst Alt