Siyah renkli Galaxy S7 Edge’nin canlı görselleri ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Siyah renkli Galaxy S7 Edge’nin canlı görselleri ortaya çıktı
Samsung’un yeni phablet modelinin canlı görselleri sızdırıldı…

Samsung, Mobil Dünya Kongresi’nde bir kaç gün sonra oldukça önemli duyurular gerçekleştirmeyi planlıyor. Şirketin 2016’da en önemli akıllı telefonu olacak olan Galaxy S7 amiral gemisi ile bu cihazın büyük ekranlı phablet versiyonu olarak aynı zamanda da kavisli ekran içerecek olan Galaxy S7 Edge’nin duyurulacağını söyleyelim.

Galaxy S7 Edge’ye bakacak olursak eğer, bir süredir bu model hakkında bilgiler geliyor ve ayrıca basın görselleri de hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 Edge için gelmişti ve şimdi de Galaxy S7 Edge’nin siyah renkli versiyonunun canlı görselleri ortaya çıktı.

Tasarım olarak Samsung’un geçtiğimiz sene sunduğu modellerin çizgisinde bu sene de yeni modellerini sunmayı planlıyor.

Galaxy S7 Edge iddialara göre 5.5″ büyüklüğünde dokunmatik kavisli Super AMOLED dokunmatik ekran içerecek ve ayrıca ekran çözünürlüğü de 2560×1440 piksel Quad HD olacak. Cihazda ayrıca 4GB sistem belleği yer alacak ve 32GB / 64GB / 128GB dahili veri kapasitesi seçenekleri ile sunulacak.

12MP OiS destekli kamera akıllı telefonun arka yüzünde yer alacak ve işletim sistemi Google Android 6.0 Marshmallow olacak. Metal kasa tasarımı içerecek olan akıllı telefon sunulacağı pazara göre Samsung Exynos 8890 ya da Qualcomm Snapdragon 820 yonga setinden güç alacak.

Akıllı telefonun ön yüzünde fiziksel Home tuşu yer alıyor ve ayrıca parmak izi tarayıcı da bu tuşa entegre olacak gelecek.

Siyah renkli Galaxy S7 Edge’nin canlı görselleri ortaya çıktı - MaxiCep

kralberk13

kralberk13

Üye
görsel olarak güzel değil ben olsam almam

man20

man20

Üye
Özellikler çok güzel ama samsung tasarımını hiç sevmiyorum. Masaya koysam hiç havası olmaz.

kralberk13

kralberk13

Üye
+ olarak bir zaman sonra kasıyo

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
s6 edge kullandınız mı hiç? Kasıyor diyorsunuz
Alışkanlık olmuş millete kasıyor diyip kenara çıkıyorlar. Note 4 kullanıyorum kasma falan yok, annem de s4 kullanıyor o da kasmıyor. En son samsung galaxy ace kullanmışlar kasıyor diyorlar. :ehe

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Alışkanlık olmuş millete kasıyor diyip kenara çıkıyorlar. Note 4 kullanıyorum kasma falan yok, annem de s4 kullanıyor o da kasmıyor. En son samsung galaxy ace kullanmışlar kasıyor diyorlar. :ehe
Samsung eskiden kasıyormuydu evet kasıyordu. Ama şuan s6 serisi olsun note 5 olsun fişek gibi cihazlar

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
kralberk13

kralberk13

Üye
ben s3-s4 için dedim :) normalde kasan cihazlar onlar ve altı

Enes

Enes

Üye
parlak galaxy s3 görüyorum :)

Üst Alt