Uygulama Siyah klavye

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
gboard yukle her renk mevcut
Teşekkür ederim arkadaşım Sağol deneyeceğim inşallah keşke samsung orjinal siyah klavye bulabilseydim çok arkadaşın telefonunda vardır 4.4.4 klavye ama insanlar duyarsız kalıyor

• Beğen
Tepkiler: maximumüye

maximumüye

maximumüye

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım Sağol deneyeceğim inşallah keşke samsung orjinal siyah klavye bulabilseydim çok arkadaşın telefonunda vardır 4.4.4 klavye ama insanlar duyarsız kalıyor

nabtin? begendinmi ?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
nabtin? begendinmi ?
Renkler zevkler misali benim hoşuma gitmedi şuana kadar Samsung orjinal klavyeden iyisini görmedim bu benim görüşüm tabi bir Allahın kuluda çıkıp al arkadaşım siyah klavye linki demedi bulunmaz hint kumaşı oldu ne klavyeymiş 4.4.4 siyah klavye

maximumüye

maximumüye

Üye
Renkler zevkler misali benim hoşuma gitmedi şuana kadar Samsung orjinal klavyeden iyisini görmedim bu benim görüşüm tabi bir Allahın kuluda çıkıp al arkadaşım siyah klavye linki demedi bulunmaz hint kumaşı oldu ne klavyeymiş 4.4.4 siyah klavye
bakariz sikma canini bakip yazacagim sana

dener misin?

alttakini dene o apk.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
bakariz sikma canini bakip yazacagim sana

dener misin?

alttakini dene o apk.
Hata verdi diğerleri gibi bende bir çok klavye indirdim note2 note3 S5 klavyeleri hepside hata verdi olan benim kısıtlı netime oldu

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
O biraz zor ama bulan olursa iyi olur baya

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Resimde göstermişin ya. Ve bende bi ara orjinal klavye denedim, klavye durduruldu hatası veriyo. Ondan zor dedim.
Bulunsada sanırsam hata vercek.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
İşte ondan playstore dan verdim.

Symbianist

Symbianist

Üye
Cok sayıda klavye denedim. Ne var ne yok yükledim ama bana en iyisi Swift Key geldi.
Bu tema nickel, bir tema daha var o da siyah dark ismi. Denemeye değer.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Cok sayıda klavye denedim. Ne var ne yok yükledim ama bana en iyisi Swift Key geldi.
Bu tema nickel, bir tema daha var o da siyah dark ismi. Denemeye değer.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
linkini verebilirmisin deneyim

Symbianist

Symbianist

Üye
linkini verebilirmisin deneyim
Marketten olmasın demişsin gerçi ama denemeye değer. Hesap açıp ayarları da kaydedebilirsin. Tekrar yüklediğinde otomatik ayarlar kendini.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Marketten olmasın demişsin gerçi ama denemeye değer. Hesap açıp ayarları da kaydedebilirsin. Tekrar yüklediğinde otomatik ayarlar kendini.
Verdiğin resimdeki gibi değilmi yoksa boş yere indirmeyim

Symbianist

Symbianist

Üye
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim arkadaşım indirdim sevmedim tekrar samsung klavyesini yükledim bir hata daha yaptım market klavyesi sevmediğim halde indirdim pişman oldum boş yere internet gitti klavye birde türkçe dil derken neyse Sağol arkadaşım

Symbianist

Symbianist

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım indirdim sevmedim tekrar samsung klavyesini yükledim bir hata daha yaptım market klavyesi sevmediğim halde indirdim pişman oldum boş yere internet gitti klavye birde türkçe dil derken neyse Sağol arkadaşım
Anladım rica ederim. Yalnız market dışındakilere dikkat etmek lazım. Markettekiler bile ne kadar güvenli belli değil. Sonuçta klavye deyince bir sürü sifre cep bankacılığı vs giriyor işin içine. Tercih sizin tabi.

• Beğen

Üst Alt