Sitede üst üste açılan futbol konularından bıktım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sitede üst üste açılan futbol konularından bıktım !
Sayın MaxiCep sakinleri sitede açılan daha doğrusu art arda açılan ve küçük birşeyin bile bir konu halinde duyurulmasından bıkmış bulunuyorum, yani Yok " erman bunu yaptı şok "
yok "bilmem bunu yaptı şok " yahu bunları tek bir konu altında da aktarabilirsiniz yani tek tek açarak neden beni ve benim gibi düşünenleri rahatsız ediyorsunuz , yani çoğu önemli konular arka sıralarda kalıyor ..

Saygılar , Hürmetler
Üye Gribi ( Catty )

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
katılıyorum ... ayrıca aynı konu farklı başlıklar altında da acılıyor ... :) sadece alıntı yapılan site farklı oluyor ..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hem konuların peş peşe açılması hem de aynı konuların tekrar açılması her bölümde var, rahatsız olunan noktayı tam anlayamadım?

Bölümü inceledim, iki bölüm dışındaki tüm bölümlerde yaklaşık 10 gün öncesine ait konular ilk sayfada listeleniyor. Aranan gayet rahat bulunabilir gibi. Üstelik bölümle fazla ilgilenmeyenler için bile..

Yeni Konular sayfasında da bu sıkıntı hep oluyor, o yüzden biraz arka sayfalara sarkmakta fayda var..

jackalx_06

jackalx_06

Üye
yeni konular butonuna tıkladığım zaman benide bu konu biraz rahatsız ediyor ayrıca magazin konularıda öyle ama pek büyük bir sorun değil bence. çünkü kurallara aykırı bir durum yok ortada.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Sayın NaxiCep sakinleri sitede açılan daha doğrusu art arda açılan ve küçük birşeyin bile bir konu halinde duyurulmasından bıkmış bulunuyorum, yani Yok " erman bunu yaptı şok "
yok "bilmem bunu yaptı şok " yahu bunları tek bir konu altında da aktarabilirsiniz yani tek tek açarak neden beni ve benim gibi düşünenleri rahatsız ediyorsunuz , yani çoğu önemli konular arka sıralarda kalıyor ..

Saygılar , Hürmetler
Üye Gribi ( Catty )

önerdiğiniz çözüm nedir

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beni anlamadınız , ben yani bu futbol konularından bıktım , hepsinin bir başlık altında konuda toplanmasını istiyorum ve öneriyorum ..Saygılar.

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
arkadaşıma katılıyorum vede şöyle birşey var ;örneğim beşiktaş maç kaybetti birisi diyo ki 'BEŞİKTAŞ yine yenildi'
Birisi de aynı maç için 'Kartaldan bir kayıp daha ' iki konuda aynı maçı ele alıyor bizde farklı bişey gibi girip çıkıyoz konu açmadan biraz daha dikkat edilse

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Eskiden konu dışında olan sorun sanırım?
Sonra güncel haberler bölümü açıldı...

Genel bir futbol haberleri bölümü açılsın gibi bir istek mi acaba bu?

Atakan

Atakan

Üye
Eee? Başka bölümlerde de aynı sorun yok mu?

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Arkadaşın şikayeti en küçük saçma haberlerde bile açılan konular sanırım..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşın şikayeti en küçük saçma haberlerde bile açılan konular sanırım..

Evet sorun bu.
Bunun aşılması için bir konu açılsın " Futbol haberleri diye "yalnız bölüm değil konu açılsın ki hem konu kirliliği olmasın hemde bir konu altında paylaşılsın istiyorum ..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tek bir konu açılırsa böyle, yorumlarla haberler birleşir çorba olur... :hmmm
Bölüm açılır açılırsa. Onu tartışmamız gerekir gerekli mi değil mi diye...

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Tek bir konu açılırsa böyle, yorumlarla haberler birleşir çorba olur... :hmmm
Bölüm açılır açılırsa. Onu tartışmamız gerekir gerekli mi değil mi diye...

Bölüm Açılırsa daha iyi olur.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yahu bir çare bulalım bu soruna ve o bölüme birisini yetkilendirelim , saçma sapan konuları yok etsin :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Oranın bir tane yöneticisi var belki bir yönetici daha atanabilir....

'Davut

'Davut

Üye
ben bu sitede en çok online olduğum yer futbol köşesidir. bazı kişiler konu açim diye sadece futbol köşesine uğruyor.böyle olunca ya konu değişik bir başlıkla veriliyor yada saçma sapan konular açıyorlar.yani diyeceğim o ki sadece konu açim diye futbol köşesine uğramasınlar.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
ben bu sitede en çok online olduğum yer futbol köşesidir. bazı kişiler konu açim diye sadece futbol köşesine uğruyor.böyle olunca ya konu değişik bir başlıkla veriliyor yada saçma sapan konular açıyorlar.yani diyeceğim o ki sadece konu açim diye futbol köşesine uğramasınlar.

İşte tam bir yönetici konuşması. :oke:

:ehe

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Maxicep olucaktı Naxicep yazılmış !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt