Sitede üst üste açılan futbol konularından bıktım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Sevgili Ata düzeltti , teşekkürler..

Sayın Maxicep ...diye başlayan kısım yanlışlıkla n harfiyle yazılmıştı.

catalfleg

catalfleg

Üye
o dediğin sorun butun bolumlerde var :D

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bunun kolayı var, her takım için sezonluk maç konusu açılır.

Örneğin:

2009-2010 Sezonu Beşiktaş Haftalık Maç Konusu (Rakip Kasımpaşa)

Şeklinde bir başlık sabit olur, sıradaki rakip kimse parantez içinde yazdığım şekilde her hafta başlık düzeltilir ve problem çözülür. Bunu yöneticilerden beklemeyin, biz bu kuralı koyarız, futbol bölümünde sürekli aktif üyeler açarsa başlığı kendileri her hafta değiştirirler. Bu başlığı açtık arkasından ayrı konular açılmayacak demek midir, kesinlikle hayır. Buraya Beşiktaş'ın değerlendirmesi, maç anındaki olaylar vs yazılır. Ben gelirim gol yazarım, başkası iptal edildi yazar. Maçtan sonra da Beşiktaş'la ilgili mesela M. Denizli istifa ediyor başlığı açılır, ya da şuandaki gibi konular açılır ama maçın değerlendirmesi, maç anındaki olaylar vs tek konuda olur.

Bu 3 büyük kulüp için veya 4 büyük kulüp için üyelere göre uygulanabilir. Her şeyi yönetimden beklememek gerek, ben önerimi yaptım bölüme takılan arkadaşlara, umarım üyelerimiz de yöneticiler gibi istekli davranır bu konuda.

Ayrıca aktif takıldığınız bölümde siz de yönetici sayılırsınız, rütbenizin admin moderatör vs yazmasına gerek yoktur. O bölümde kallavi daha doğrusu geçmişi olan, aktif ve saygılı bir üyeyseniz yönetici gibi düşünüp böyle küçük çözümler üretebilirsiniz.

Futbola uğrarım bir ara, özlemiştir futbol bölümü beni. :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Çok güzel bir yöntem :oke: konu sayısı düşse bile düzen iyidir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt