sitede kurallara yenilik getirilmeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iceboy

iceboy

Üye
+1 haberci . (lol)
Sonuna kadar katiliyorum. Bosverelim biz kimin ne yzdigina. Yoneticiler bir aksilik gorurlerse uyeleri uyarirlar zaten. Artik +1'in neden yazildigi o yazan kisiye kalsin madem.

Yani bende +1 konusunu tavsiye etmiyorum ama kalkipta kurallara "+1 yazmak yasaktir" falan gibi seylerin eklenmesi, ve yazanlarin uyarilip banlanmasi Maxicep'in kalitesini indirecektir. Siz hic bir yerde boyle bir kural gordunuz mu ki??? Milletin post sayisindan yada rutbesinden kime neki? Adamin birinin 100 post'u vardir ve yuzunu de yardim etmek icin kullanmistir. Otekinin de 1000 post'u vardir ve bunlari bos amaclarla yazmis olabilir. Ama sonuc nedir? Tabii ki sonucta yardimi dokunan kisinin adi anilir forumlarda. Yolladiginiz post ne kadar yuksek olursa olsun birsey farketmez.

Bence bundan daha onemli konulara parmak atilmali. +1 olayi ise artik uyelerin kendilerine kalmis. Iclerinden +1 yazip kacmak geliyorsa, onlar bilirler elbet....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle Habercinin görüşlerine katılıyorum...

Son kararımız budur... ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
habercinin yazdıklarına kesinlikle katılıyorum...+1 yazanların amaçları teşekkür etmek olsaydı bunu içten bi şekilde yazabilirlerdi...yada katıldığı kişiye niçin katıldığı hakkında yorum yapabilirlerdi...fakat bence bu konunun uzamasına gerek yok...kendini bilen üyeler zaten mesaj sayısının önemsiz olduğunun farkındalardır...ben forumlarda bunu görmekten sıkılıyorum (+1)..fakat kimin ne ,için burada olduğunu anlamamA yardım ettiği için ses çıkartmıyorum...

bence sizde susun ki kimin ne için mesaj yazdığı meydana çıksın...

Saygılar.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...