Sistem fanı nereye bağlanır ???

• 28 Mart 2013
  • 962 Okunma
  • 20 Cevap

1. Direk PSU dan çıkan molex kablo ile bağlıycakmışım galiba ama bi resmini gönderirseniz sevinirim.
    nereye bağlıycama dair.

Yazan: TheNightMare.
  2. yardım yok mu ???

3. sistem fanı derken? İşlemci soğutucu fanımı egsoz fanmı psu fanımı? Habgisi?

4. konuyu ipucu yapma tavsiye yap bida konu aç biraz daha açıkla

5. aynı sebepten yeni konu açmasına gerek yok. forum kurallarına uymanız gerekmektedir :maxicep:

6. normal fanları kastediyorum cpu deil

- - - Eklendi - - -

evet egzos fanı'nı kastediyorum

7. anakartın üstünde yer var oraya tak

8. resimini gönderirirmisiniz

9. mobilden nasıl resim gönderildiğini bilmiyorum malesef :D

10. Hızlıresim e gr ordan yükleme var gorursun resmi seç yuklenince forum kodunu kopyala buraya yapıştr.

11. valla kusura bakma telwfonun interneti çok yavaş yarın en erken yarın atabilirim :D

12. fanın kablosu 3 pin ise anakart üzerinde beyaz dikdörtgen 3 pinli yanında sys_fan yada chasis_fan yazan yere takacaksın

13. yardımlarınızı bekliyorum !!!

14. arkadaşım tarif ettim ya birazda zahmet edip googledan resimlerine bakarsan bulursun nereye takılacagını.
    burdan kolumuzu uzatıp nereye takacagını parmagımızla gösterecek halimiz yok :megafon:

15. tmm çok tşekkürler :tşk:

16. L-lumire anlatmış sen hala yardımlarınızı bekliyorum diyorsun ayıp ya.

17. uuu batubower sakın biraZ :D

18. E napalım moderator dogru duzgun anlatmıs adam hala yardım bekliyor.L-lumire de sinirlendi yani adam haklı :D

19. Arkadaslar tmm konu Sahibi tesekkur edip gitmis siz neyi tartışıyorsunuz :ehe:

Yüklüyor...
19/09/2018 - 14:32