Şırnaktan Kaçak Alcagım İphone 4S Türkiyede Calısır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

by_error

Üye
    Konu Sahibi
Şırnaktan Kaçak Alcagım İphone 4S Türkiyede Calısır mı ?
Arkadaşlar Kuzenım Şırnakta Ögretmen Orda İphone 4S Ler Satılıyormus Tabiki Irak,Surıye Gibi Yerlerden Geliyordur Ordan Alsam Türkiyede Çalısırmı Ne Tür Problemlerle Karsılarsırım ??

Lütfen Acil YARDIM :'(

iPandemonium

iPandemonium

Üye
1 tanede bana alsak olurmu ücreti nedir ?

MrExpert

MrExpert

Üye
Almanı önermem...

MrTech

MrTech

Üye
Galaxy mini var mı ?

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Bence al benim arkadaş da samsung galaxy s3 kaçak getirdirti. kayıt ettirdi süper çalışıyor sorun yok şimdilik. pasaporta kaydettiğin zaman hiçbir sorun olmaz.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Onu Bilmiyorumda Samsung Galaxy S3 Var

- - - Eklendi - - -

Samsung S3 Lerde Sorun Olmuyor Ama İphonelerde Bazı Sorunlar Çıka bılıyormus..

iphoneları bilmiyorum ozaman sen biraz daha araştır sonra al.

Ramatata

Ramatata

Üye
Kardes pasaport kayıt yap kullan iphone 4s 400 lira buluyorsun daha ne istiyorsun 100 de pasaport bedava bence

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Bence al benim arkadaş da samsung galaxy s3 kaçak getirdirti. kayıt ettirdi süper çalışıyor sorun yok şimdilik. pasaporta kaydettiğin zaman hiçbir sorun olmaz.

Aynen bu işlemleri yap pasaport 100 tl ve maliye 3ü işlem tamam

WebStyle

WebStyle

Üye
Büyük ihtimalle sim kilitli halde gelecektir. Burada geveyli olarak kullanman gerekiyor. Pasaport kaydı vb. işlemleri yaptıracaksın. + olarak ürünün garantisi yok. Herhangi bir bozulma durumunda herhangi bir telefon bayisine gidip cihazı ücretli tamir ettirmen gerekiyor.. Kaçak cihazlara bakmayın. Daha sonra başınız yanmasın.. Ürünler çalıntı vb olur daha sonra polis kapınıza dayanmasın..

Yurtdışı çıkışlı alabilirsiniz tabi ama güvendiğiniz yerlerden alın..

MrTech

MrTech

Üye
S3 ne kadar

osicik

Üye
orda örtmenlik yaparken bende n95 almıştım fiyat yarıdan az fazlaydı ama bu senin 400 liraya 4s muhabbeti pek sarmadı beni düşük olur ama o kadar olmaz normali bildiğim kadarıyla çok pahalı hala çakma makma durumlarına gelmeyin dikkat edin...

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Usandım arkadaş öncedendi o telefona iyi para bağlamak ,n97 aldık ilk çıktıgında 2.300 e almıştım ,2-3 sene geçti telefoncuların tek dediği şey cihaz temiz 150 kağıt verim diyorlar,o kadar para bağla düşsün o fiyata ,varsın kaçak alırım gittiği yere kadar,nasıl bi memlekettir ,benzin uçmuş,yiyecek aynı şekil ,elektirik öyle ,vergiler mükemmel seviyede ,daha ne olsun

MrExpert

MrExpert

Üye
Replikadır o cihaxlar...

esmeerr

esmeerr

Üye
Onlar orjinal degil benim arkadasta amerikadan getirecem sanada getireyimmi 400 lira dedi tamam dedim sonra cocuk o telefonlar dubai maliymis dedi yani birebir replika

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Kardeşiöm o cihazın en ucuz fiyatı avrupada 400 euro sen gelmiş 400 tl diyorsun biraz mantığa uygun düşünün :)

by_error

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Telefon Fiyatlarını Şimdi Ögrendim 4s 800 TL Orjınal Dıyorlar S3 500 TL Onada Orjınal dıyorlar 400 TL benım hatam yanı K.b

frknkyhn100

Üye
beyler 400*500 olması normal telefonlar çalıntı bi ara bi haber vardı 30000 adet iphone çalınmıştı . apple kamyonunu patlamşlar daha geçende yani fiyat pahalı bile :D :D :D :D :D

mertcan01

mertcan01

Üye
Dostum o cihazlar hikaye. Benim arkadasin abisine getirdiler bi havayla. Dis gorunus 4s ici 3310 :-) aldanmayin oyle seylere. Oda 350 tl ye geldi. Kapak almaya gittiler kapak bol duruor mm kucuk.. ben iraka gidip geliyorum oradan cihazlarimi aliyorum ki oradan kendime note2 aldim 620 $ imei klonlayinca sikinti yok. Ancak andirod yukseltemezsin imei klonlanan telefona. Iphone 4s suan orada 420 $ akil mantik isimi 400 tl ye. Ve iphone lar sadece pasaportla kayit oluyor. Ve yabancı bir insanin pasaportu 2 3 ay sonra size sorun yaratabiliyor. Adam kendisi gidip pasaportumu kullanmislar deyip imzami taklit etmisler seyip sikayet ediyor. Ve goturdugu cihazi kayit altina aliyor diger cihazi btk susturuyor. Sonrasinda cihazi ipod olarak kullaniyorsun bir daha da acilmiyor. Ancak apple store goturup anakart sifirlamasiyla oluyor. Oda turkiyede mevcut mu size soruyorum :-) saygilarimla umarim birseylere faydali olmusumdur.

• Beğen
Tepkiler: polat_karaduman

Üst Alt