sınırsız internet ?

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız internet ?
Sınırsız internet bağlatmayı düşünüyorum hangi paketi önerirsiniz? Evimde sabit telefon yok Düzcede oturuyorum buna göre bilgi verirseniz sevinirim :)

codblackops2

codblackops2

Üye
TTnetin yalın limitsiz 8mbpsye kadar paketi 63 tlydi en son..

en uygunu o olur diye düşünüyorum

.caner.

.caner.

Üye
Superonline 64 liraya tam 8mbps veriyor. Uydunet varsa 50 tl ye Uydunet+kablo tv

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bağlama ucreti fln ? :)

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Hepsinde bağlantı ücreti olur ttnetin en son hatırladığıma göre 12-20 tl arası birşeydi

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Biz ttnetin 8mbps kadar paketini kullanıyoruz.Lakin 2MBps ile indirme yapıyorum.Sizce anormal değilmi :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Evet :D

-Emre

-Emre

Üye
ttnete hiç bulaşma bence :ehe ama sen bilirsin tabi :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Süper online burda yok uydu neti bilmiyorum :)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Sanırım en uygunu uydunet'in.50 GB adil kullanım kotalı 20 MB sınırsız internet (daha sonrasında 3 mb) + teledünya televizyon paketi.2 yıl taahhüt istiyorlar ne modem, kutu parası ne de açma kapama parası alıyorlar.50 MB adil kullanım bana yetse direkt şuanki 20 MB adil kullanım kotasız paketten ona geçeceğimde 50 GB'ı bir gecede çerez niyetine indiriyorum ben ^.^ 3 mb/sn'de 20'yi tattıktan sonra yetmez bana :ehe

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
3mb yetermiki bana :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
20 den sonra 3 bozar gibi :)

.caner.

.caner.

Üye
Sanırım en uygunu uydunet'in.50 GB adil kullanım kotalı 20 MB sınırsız internet (daha sonrasında 3 mb) + teledünya televizyon paketi.2 yıl taahhüt istiyorlar ne modem, kutu parası ne de açma kapama parası alıyorlar.50 MB adil kullanım bana yetse direkt şuanki 20 MB adil kullanım kotasız paketten ona geçeceğimde 50 GB'ı bir gecede çerez niyetine indiriyorum ben ^.^ 3 mb/sn'de 20'yi tattıktan sonra yetmez bana :ehe

Arayıp sormustum Akk yok demişlerdi.
Tatilden sonra baglatacagim :)

SuperOnline 8 mbps de ttnet alt yapisini kullanıyor

Fatic

Fatic

Üye
Bütün alt yapilar ttnete ait ve size verilen paket evinizle santral arası uzaklkla alakalı 1km ve ilerisine 6megabitten fazlası sürekli düşme yapar