Sınırsız internet bağlatmayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız internet bağlatmayı düşünüyorum
2 sene önce ttnet kullanıyodum arada sorun oluyodu ama iyiydi genede. hızı falan düzgün kopma olmayan film falan indirebileceğim bi internet sağlayıcı söylerseniz sevinirim arkadaşlar :)

Krofessional

7 yıldır sınırsız kullanıyorum her seferinde en berbatı ama en ucuzu ttnetti uzak dur lütfen . dsmart net en iyisi yada bulunduğun konuma göre superonline

phasan

phasan

Üye
Uydu net var onada bak

@ki

@ki

Üye
Eğer adsl düşünüyor isen şuan en uygunu dsmart, hem dsmart+internet 63tl ya da ttnet'in tabletli kampanyası seçilebilir.

atom23

atom23

Üye
Ttnet in kampanyalı yalın internetini alıyım deme ilk 12 ay kampanyalı olduğundan 55 tl ödüyosun (sınırsız net) kampanya bitince 80 tl ödemek zorunda kalıyosun.

JosephLion

JosephLion

Üye
Ben şuan fibernet 20mbit kullanıyorum (ttnet) şuana kadar sorun yaşamadım tek kötü yanı 75 gb dolunca 3mbit e düşüyo insanın çok morali bozuluyo :dry: :naughty:

Ozgur.ozer

Üye
Ben şuan fibernet 20mbit kullanıyorum (ttnet) şuana kadar sorun yaşamadım tek kötü yanı 75 gb dolunca 3mbit e düşüyo insanın çok morali bozuluyo :dry: :naughty:

aynıdertten bende muzdaribim akk dan bıktım

hsno7

hsno7

Üye
    Konu Sahibi
fly net aldım arkadaşlar aylık 35 tl + evin üzerine bir cihaz bağladılar oda 150 tl onun parasını kapatırken alcam.hız 9 mbs nin altına hiç düşmedi.taahhüt falan yok kullanmak istediğin ay gidip parayı önceden yatırıp kullanabiliyosun.yatırmadığın zaman hiç birşey olmuyo, hızı falan gayet iyi.

Üst Alt