Sınıfta kalıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Sınıfta kalıyorum...
Ya inanamıyorum o kadar yazdım hiç biri gelmemiş!

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: muratvemine

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
kaçıncı sınıftın

- - - Eklendi - - -

eylülde tekrar girersin bir sansındaha var

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
kaçıncı sınıftın

- - - Eklendi - - -

eylülde tekrar girersin bir sansındaha var

maalesef hepsini versem bile geçemiyorum. Bu verdiklerimin en az bir tanesini geçmem lazımdı..

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kacinci sinif?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
10

Metin MF

Metin MF

Üye
kaç zayıfın var

marist

marist

Üye
Geçmiş olsun.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
kaç zayıfın var

6 zayıfım var ve bu sınavlardan hiç birini geçemedim o yüzden kalıyorum. Hiç bir gece uyumadan çalıştım ama sınavda hiç bir şeyin alakası yoktu... :(

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
okul zamanında çalışacaktın kardeşim şimdi sınavlarla uğraşmayacaktin. Ben 9 da bütünleme ye kaldığım zaman anladım .

ümran

Üye
ben liseyi çalışmadan bitirdım

- - - Eklendi - - -

nasıl o kadar dersten kalırsın

-Emre

-Emre

Üye
Allah'a şükür hiç zayifim yok:) olmayacak da o kadar çalışıyoruz =)

Turan

Turan

Üye
okul zamanı çalışsaydın sımdı sıkıntı cekmezdın. Biz neden calısıoz sanıyon okul zamanı :) şimdi boyle rahat olmamz icin okul zamanı calısıyoduk.

messevim

messevim

Üye
geçmiş olsun..

Metin MF

Metin MF

Üye
6 zayıfım var ve bu sınavlardan hiç birini geçemedim o yüzden kalıyorum. Hiç bir gece uyumadan çalıştım ama sınavda hiç bir şeyin alakası yoktu... :(

kardeşim bildiğin gibi değil sen sınavlara gir ortalaman yükselecek zaten

- - - Eklendi - - -

ortalaman kaç 5 üzerinden?

- - - Eklendi - - -

bak olay şu mesela matematik yıl sonu notun 1 olsun, ders ağırlığı da 4 olsun. ort sınavından mesela 55 aldın. 55=3 ise, 1+3=4 4/2=2 olur not, 2.4=8 1.4=4, 8-4=4 kredi artmış olur notun. eğer düz lisedeysen 2.50 yi geçersen zaten geçiyosun ort yükseltmeye gerek kalmıyor. mesaj at bana detaylı anlatayım

tapatalk

tapatalk

Üye
sen sınavkara gir ortalaman 55i geçerse 3 zayıfın direk silinir zaten

HAM ZA

HAM ZA

Üye
kardeş hayat bir sınavdan ibaret sınıfını geçsen de kalsanda takma sen çalıştıysan çalışmana rağmen geçemediysen bu kaderdir işte sıkma canını rızkı diploma değil Allah verir unutma :oke:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
kardeş hayat bir sınavdan ibaret sınıfını geçsen de kalsanda takma sen çalıştıysan çalışmana rağmen geçemediysen bu kaderdir işte sıkma canını rızkı diploma değil Allah verir unutma :oke:

doğru soyluyorsun. Ortalamam 1.63 sınıf 2.30 da geçiliyor. Kuran dersi ve arapça olmasa çok rahat geçerdim ama..

HAM ZA

HAM ZA

Üye
doğru soyluyorsun. Ortalamam 1.63 sınıf 2.30 da geçiliyor. Kuran dersi ve arapça olmasa çok rahat geçerdim ama..
imam hatip okuyorsun sanırım :hmmm o dersler zormuş benim bi arkadaşım vardi imam hatip okuyordu zor diyordu ama sağlık olsun hocayla bi sorun mu vardı aranızda?