Sınıfınızın veya Tanıdığın İNEKLER :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Sınıfınızın veya Tanıdığın İNEKLER :)
Evet tanıdığınız inekler kimler ne özellikleri var :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bizim okulda var bi inek kızın en dusuk notu 80 miş kıza soruyoz napıyon evde diyoz hep ders calışıyorum diyo neden diyoz evde başka ne yapacağım ki diyo

kol@j

kol@j

Üye
böyle öğrenilen dersle sosyal hayatta

pek bir işe yaramaz...

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Bizdeki ineğe sordum bilgisayada ne oyun oynarsın diye cevap ise :
Balon patlatmaca :D

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
birde kitap siparişi veriyomuş pc de

Astrosman

Astrosman

Üye
Bizde pek inek yok anam. Ama bi arkadaşım benim köylüm ona inek diyolar adı şaban

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
o inek dediğiniz kişiler sizin hakkınızda ne diyor acaba

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
SHS

SHS

Üye
lisedeki takdir aldım diye ağlamıştı, neymiş efendim bi 4ü varmış, ama bu üni. sınavında patlamıştı..
Üni.de inek çok, akşam gezme tozmada sabah derste en önde soruları çözüyolar, üni.deki inekleri anlamadım :@

BrainFree

BrainFree

Üye
Vallaha benim notlar 85 ten aşağı değil ama büyükbaş hayvana benzer halim yok :) yattığım yerden okuyom vallaha :) beyin olduktan sonra çalışmasan da oluyo :) ne demişler? BrainFree :)

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi

Bizim ineğin aynısı :ehe

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bir zamanlar bende özel ders vercek kadar inektim:naughty: boş derslerde matamatik sorsununu çözüp anlamadıgınız başka yer varmı
demek çok havalı oluyordu bütün sınıf toplu fırar yaparken 5 gün devamsılıgım olmasına ragman sınıfta tek başıma kalırdım :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bugün bizim sınıfın en ineğine sordum. Hiç bilgisayar oynuyo musun dedim Hayır dedi. Sonra biraz düşündü aslında bazen elbise giydirmece oynuyorum dedi. :aha: hatta bazen çıplak gönderiyorum dedi. :D kız sapık çıktı ya :D

BrainFree

BrainFree

Üye
bugün bizim sınıfın en ineğine sordum. Hiç bilgisayar oynuyo musun dedim Hayır dedi. Sonra biraz düşündü aslında bazen elbise giydirmece oynuyorum dedi. :aha: hatta bazen çıplak gönderiyorum dedi. :D kız sapık çıktı ya :D

:zuhaha:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
hiç çalışmazdım yüksek not alırdım bana inek diyemezlerdi

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

:ehe

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi

Bizimki balon patlatmaca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt