SII Odin ile ROM Yükleme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
selam kardes senın verdıgın lınkı ındırdım lion rom Lion-I9100-V1.0 odınle nasıl yukluyecegız bunu tek sorun yukleme lınkı tek parca degıl
Lion rom resmi surum olmadığı icin onu cwm den yuklemen gerek. onun icin de root yapmak sart. Musait bi zamanimda custom rom. Yuklemeyi anlatırım

aşikar53

aşikar53

Üye
YAPTIM OLDU :oke:

:tşk: :D

scs15

scs15

Üye
ya bende yapıcam ama telefondaki uygulamaları nasıl halledicez siliniyorlarmı yoksa kalıyorlarmı, siliniyorlarsa nasıl yedekliyeceğiz?

erhank98

erhank98

Üye
şuan yükleme yapıyoruym ilk defa hayatımda inşallah bir sorun çıkmaz :S

scs15

scs15

Üye
yav ben 4.0.3 s2imi 4.1.2 yapıcam ama uygulamalar fln gitmesin istiyorum bunu nasıl yapıcam biri yardım edebilirmi ?

yunusvc

Üye
Allah razı olsun çok güzel anlatmışsın.İlkinde recovery yapmadan yükledim. Galaxy SII siyah ekranında dondu kaldı.Ödüm bokuma karıştı sabah işe gitcem.telefon rehber mehber.Anlattığın şekilde yeniden yükledim ve sorunsuz açıldı.Teşekür ederim.Eline emeğine sağlık..

- - - Eklendi - - -

bu arada oğlumun şifresiynen bağlandığım için telefon hala 5800 gözüküyo. O bile kullanmıyo artık. benim eski C7 ye terfi etti.:)

Erkan1520

Üye
Dosya eklemede hata yapmişim
teşekkür ederim oldu

TCCwolkan1

Üye
Yazıların italik oluşu okumayı zorlaştırıyor. Okurken sıkıldım. İşim düşerse okurum. Teşekkürler :)

beruk

Üye
arkadaşalr benimki neden FAİLL diyor acil yardım lütfen

beruk

Üye
abi benim telefon birck oldu görüyor ama yüklemiyor

Üst Alt