Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin [ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Evet şuan yükleniyor sonucu yazacağım
Teşekkür ediyorum sayende yaptım

rica ederim bi dahakine kilit koymak için ; Ayarlar > Ekranı Kilitle seçeneğini seçmeyi unutma :ehe

androfilex

androfilex

Üye
rica ederim bi dahakine kilit koymak için ; Ayarlar > Ekranı Kilitle seçeneğini seçmeyi unutma :ehe
Sanırım daha önce knox sayacına yakalanmış. Yani garanti derdi olmadan custom yazılım yükleyebilir. Custom recovery yükleyerek mega wipe yapsın(format system data cache vs.) Sonra cyanogen mod yüklesin. Böylece sonunu çözülmüş olur.
Siz ne düşünüyorsunuz?

androfilex

androfilex

Üye
telefon s4 mini ayrıca benim telefonum ben rom atmıştım orda kilit ekranına şifre koymak istedim koydum birde sarj %80 den sonra bişeyler yazıyodu bekledim %80 olmasını tıkladım sonra telefon kendini bir kapattı böyle kaldı

Formatladım Orjinal sürümü yükledim fayda olmadı.
Arkadaşlar fikri ve yardımı olucak arkadaşlar nolur yazsın kısaca özetlemek gerekirse : Cihazı açıyorum samsung yazısı vs bunları geçiyor şifrelenmis cihaz bellegini kullanmak için pin veya şifreniz diyor doğru şifreyi giriyorum restart atıyor tekrardan başa sarıyor.
Ben de S4 mini kullanıyorum. Gelişmeleri yazarsanız sevinirim. Elimden geldiğince yardım etmek istiyorum

950

Üye
    Konu Sahibi
Sorunumu çözdüm arkadaşlar tekrardan bana yardımcı olan arkadaşa teşekkür ederim.

androfilex

androfilex

Üye
Sorunu nasıl çözdüğünü paylaşır mısın? 4 dosyalı romu yükleyince mi çözdün?

950

Üye
    Konu Sahibi
Evet 4 dosyaları romu yüklenince düzeldi terkardandan başka bir roma dönüş yaptım hiç bir sıkıntı olmadı.

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve androfilex
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Evet 4 dosyaları romu yüklenince düzeldi terkardandan başka bir roma dönüş yaptım hiç bir sıkıntı olmadı.

Evet 4 parçalı FW ler repair FW olur ve genelde telefonu harbiden sifirlarlar BOX olarak tabir ettiğimiz cihazlardan atılan FW ler genellikle Repair FW olur o yüzden bu yazılım da olmasaydı arkadaşı box a yönlendirecektim :ehe

Sorunumu çözdüm arkadaşlar tekrardan bana yardımcı olan arkadaşa teşekkür ederim.

Tekrar dan rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: 950
kralberk13

kralberk13

Üye
hop hop noluyoruz daha teşekkür edilmedik birisi kaldı oda ben :D arkadaşı ben yönlendirdim teşekkür lütfen :)

kralberk13

kralberk13

Üye
rica ederim görevimiz sana güvendiğim için yönlendiriyorum

• Beğen
Tepkiler: kadikoy ve ghstr
kadikoy

kadikoy

Üye
ghstr arkadaşa helal olsun.:tşk:

• Beğen
Tepkiler: ghstr
kralberk13

kralberk13

Üye
kanka hadi yine iyisin tezavrata gerek yok kimin öğrencisi @ghstr :dance:

• Beğen
Tepkiler: ghstr

yunus844

Üye
Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin diyo arkadaşlar bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olabilir misiniz. arkadaşın durumunun aynı ama telefon samsung S4 I9505
Ne yapmam gerekiyor

bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Üst Alt