Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin diyo arkadaşlar bu sorunu nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

yunus844

Üye
    Konu Sahibi
Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin diyo arkadaşlar bu sorunu nasıl
Şifrelenmiş cihaz belleğini kullanmak için PIN veya şifrenizi girin diyo arkadaşlar bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olabilir misiniz. arkadaşın durumunun aynı ama telefon samsung S4 I9505
Ne yapmam gerekiyor

bu konuda bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar

_ardaa

_ardaa

Üye
Cihaz belleğini şifrelemişsin şifreyi girmen lazım çözmek için.

yunus844

Üye
    Konu Sahibi
girdim ama yine aynı ekran geliyor .
yanlış mı giriyorum acaba diyip baska bir sifre girdim şifre yanlış dedi .doğru şifreyi girdiğimde android resmi geliyor sonra yeniden başlatıyor

_ardaa

_ardaa

Üye
Şifre iptal etme kısmı yoksa sanırım wipe yapman gerekecek yani verilerin silinecek cihaz sıfırlanacak.

yada güvenlik ayarları kısmından birkaç foto atabilirsen belki iptal seçeneği falan bulunabilir, hiç şifrelemediğim için ezbere bir şey söylemek istemiyorum.

yunus844

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için teşekkür ederim hocam . herhangi menü falan gelmiyor sadece sifre istiyor o yüzden hiçbir işlem yapamıyorum.

_ardaa

_ardaa

Üye
Güvenlik ayarlarına girip şifreyi kaldıramıyor musun, öyleyse wipe yapacaksın bilgilerin gidecek telefon sıfırlanacak o zaman büyük ihtimal şifre de sıfırlanacak.

yunus844

Üye
    Konu Sahibi
hayır hocam menüye ulaşamıyorum
anladım teşekkür ederim hocam razı olucam artık mecburen baska yolu yok sanırım

Üst Alt