Satılık / Takas Sıfırdan Farksız Z5 Premium Satılık/ Takaslık


ouzqan

ouzqan

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba çok az kullandığım Z5 Premium modelini model yükseltmek için satışa çıkarıyorum.
Telefonumum yan çerçeve ve ekranındaki etiketleri daha durmaktadır. Arka kapakta tırnak batmayacak şekilde 1-2 çizik vardır. Çinden aldığım silikon kılıf pek başarılı çıkmadı bu konuda bende karbon görünümlü sticker yapıştırdım.
İlk sahibi olup fatura adıma düzenlenmiştir. 26 Ağustos 2018 tarihine kadar Sony avrasya garantisi devam etmektedir.
Şarj aleti dışında ve 1 2 kez otg kablosunu kullanmam dışında geri kala aksesuarları usb kablosu ve kulaklığı kullanılmamıştır.
Faturası mevcut . Hepsiburadadan alınmıştır.
Yanında silikon kılıfını da vereceğim.

XZ1 veya XZ premium ile takas yapılır.


Fiyat olarak 1500-> 1400-> 1300 TL istiyorum.

İstenildiği taktirde tabi komisyon eklenerek GG veya Sahibinden üzerinden satış yapılır.​
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt