Satılık / Takas Satılık/Takaslık Lumia 1520

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Satılık/Takaslık Lumia 1520
Merhaba arkadaşlar.
Cihaz full kutulu ve faturalıdır. Garantisi bitmiştir. Özelliklerini bilmeyenler karşılaştırma için araştırabilirsiniz. Cihazda damla sorun hata yoktur, değişiklik olsun diye satışa koydum. Yanında şeffaf silikon hediye edeceğim. IPhone 5s 32gb/64gb ile takas düşünüyorum, diğer teklifler değerlendirilir.
Fiyatı makul koydum.

FİYATI: 870 TL

Sahibinden.com ilanı:

Son düzenleme:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Fiyatı yazaydın bari. Bi arkadaş istiyordu da.
870 Birazcık fazla bibi. Senle pazarlık yaparız gibime geliyor:) Bugün arkadaşa soylim de dönüş yapar yazarım.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatı yazaydın bari. Bi arkadaş istiyordu da.
870 Birazcık fazla bibi. Senle pazarlık yaparız gibime geliyor:) Bugün arkadaşa soylim de dönüş yapar yazarım.
ha af edersin unutmuşum, hemen ekledim teşekkürler abiciğim :)
Hayırlısı :tebessüm:

@Mesut Aktaş yorumları neden siliyorsun?
Sebep olarak 'konu dışı mesaj' demişsin de iyi bak, burada olsun real (gerçek hayatta) olsun yapılan her işte de herkes birbirine hayırlısı olsun, Allah bol kazançlar/müşteriler versin vb gibi cümleler kurarız, kaldı da burada kullanmanın ne gibi zararı var foruma?
Sonra, bakarsın adam döner kararını değiştirir, onu geçtim bunlardan ziyade belki dostluğumuz pekişecekti. Sen neden buna engel oluyorsun?! :angry:
Karışma kardeşim silme bundan sonra mesajlarımı, zaten olmayacak mesajları silip silip duruyorsun başkalarınkini de.
Konu dışı mesaj demişsin, resmen konu içi mesaj, adam cihaz hakkında düşüncelerini söyleyip hayırlısını diliyor.
Forum kurallarına haykırı hiçbir şey de yapmıyoruz, merak etme zamanında az bu yoldan geçmedik.;)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Mesajımı şikayet edip üst yönetime bildirebilirsin.

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Cihazın ekranının neden hiç resmi yok?Ekleyebilir misiniz?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın ekranının neden hiç resmi yok?Ekleyebilir misiniz?
Buyrun

@Aybin.Kilic abi özür dilerim gün içinde verdiğim ilanlardan biri döndü. takasa girdim :/
İlgilenen herkese çok teşekkür ederim :blush:

Konu kilit olabilir.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve Aybin.Kilic
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...