Sıfır n96 1.kalite harika yalnızca 220 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır n96 1.kalite harika yalnızca 220 tl
Arkdaşlar Finlandiya Malı 1.Kalite N96 almak istiyen arkadaşlar irtibat için özel mesaj atsınlar kapınıza gönderelin 220 + KARGO harika fırsat ancak faturası olmadığı için fiyatı bu kdr ucuz kayıtlıdır asla kapanmaz, kapansa bile YALNICA 10 tlye açtırma imkanınız var ,meraklısına duyurulur..........

BİREBİR AYNISI ORJİNALİ İLE FARKINI ASLA BULAMAZSINIZ GÖRÜNTÜ OLARAK...

YENİ MODEL N96 DA NELER VAR

ESKİSİNDE OLDUĞU GİBİ %60 TÜRKCE DEĞİL % 80 TÜRKCE VGA LCD PARLAK EKRAN STERİO SES ÇIKIŞI TUŞ TAKIMI ÜSTÜNDE YABANCI ŞEKİLLER YOK

Orjinali İle Arasında hiç bir FARK Bulamazsınız.. N96 İstiyorum Fakat Çok Pahalı Alamam Diyenler için İyi bir alternatif.. Menüsündeki ua tefek grafikler hariç ...

1. KALİTE FİNLANDİYA ÜRÜNÜDÜR YURTDISINDAN ITHAL OLARAK GETİTTİRİLMİŞTİR SIFIRDIR ORJİNALİ İLE BİREBİR AYNIDIR PİYASADA SATILAN ÇİFT HATLI DANDİK MALLARLA KARISTIRMAYINIZ CİHAZ TEK HATLIDIR WLAN MAP NGAME MENÜLERİ MEVCUTTUR AMA AKTİF DEGİLDİR
ÇİFT TARAFA SÜRGÜSÜ SAYESİNDE ANINDA MÜZİK MODUNA GEÇEBİLİR İSTEDİGİNİZ YERDE 3D MÜZİK DİNLEYEBİLİRSİNİZ...KARİZMASI İLE TÜM GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK ÜSTELİK YALNIZCA 220 TL + KARGOYA

İRTİBAT İÇİN ÖZEL MSJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ ...
ALMAYA NİYETLİ ARKADAŞLAR İÇİN FİYATTA 5-10 TL OYNAMA OLABİLİR................

gokhan_5516

gokhan_5516

Üye
çinm malı degilse samsung s5233a ile takas düşünür müsün?

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
6630 la takas yaparsan düşünebilirim

defne1990

Üye
ben direkt almayı düşünüyorm wlan önemli değil camera 5mp ise 200tl veririm

--------------- Ekleme ---------------

resimleri kendiniz mi çektiniz satmakta olduğunuz telefonun resimleri mi ???

[email protected]

e-posta atabilirsiniz 200 tl ye alırım camerası 5mp ise sağlam ise.almayı düşünüyorm

tolgahan26

Üye
k 790i ile takasa girerim.

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=4]arkadaşlar 5 mp dğl 2.0 finlandiya üretimi dediğim gibi fyat sabit 220 ...[/sıze]

[sıze=4]resimler aynen cihazın kendisine aittir[/sıze]
[sıze=4]birdenden fazla bulunuyor elimde ciddi alıcılar olursa buyursun[/sıze]

defne1990

Üye
fotolar orjanal olsa 5 mp yazmazdı kamerasında

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
arkadaşlar aldanmayın. Faturasız halini bile 500 e alamazsınız. Resimler orjinal fakat kendi çekimi değil , kapınıza enkazı gelince şok geçirmeyin ?

ısland

Üye
sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
dostlar enkaz değil gerçek yazdığım hersey orjinali ile yanyana getirin hiçbi fark bulamazsınız görüntüsü birebir ikizi bütün incelemeleri özellikleri söylüyorum ben arkadaşlar ojnl olsa 220 tle ye bulunurmuydu sizce hiçbi yanlışlık yok ilanda aynen resimleride doğru alıcak arkadaşlar çekinmesinler hata asla çıkmaz

kardeş görüntüye önem vermiyor hem görüntü hem yazılım istiyorum diyorsan 1.500 tl verip orjni alırsın bu kadar basit

haltie

haltie

Üye
ne işe yarıcak o görüntü olsun diyemi alcam hiç bişey yook

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
görüntü değilde n96 almak istiyorum diyorsan git 1.500 liralık allllllllllllllllllllarkdşm

[sıze=4]bu telefonu alan arkadaşlar görüntü için alıyor %90'ı [/sıze]

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
abi sen bunun kendi fotoğraflarını koymalıydın yoksa kimse almaz. Orjinal telefon resimleri koymussun insanlar dolandırılıyoruz hissine kapılabilir. Sen elindeki telefonların kendi fotolarını çek ayrıca menü görünümlü bi fotosunu çek koy bi siteye de öyle bakalım tmm mı

umitozlu

Üye
selam ben telefonu almak istiyom ama numaranız bende yok nomu veriyom 05444147197 05315194500 bu no dan bana ulaşabilirsiniz teli kesinlikle kaçırmak istemiyom

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
Bu orjinal N.96 16 Gb dğl, dediğim gibi görüntüsü birebir aynı olduğu için sana öyle geliyor...

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
menülü olarak bi fotosunu çekip de bi koyar mısın

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi

telefon budur dostum

umıttozlu arkadaşım sana özel msj attım :) oke.

umıttozlu arkadaşım sana özel msj attım :) oke.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
pekala arkadaşım çin malı değil finlandiya malı diyorsun. o halde bu s60 işletim sistemine sahip. doğru mu ?
yani normalde çin malı telefonlara oyun program vs yüklenemiyormus o zaman buna yüklenebilir mi ?

A1234567A

A1234567A

Üye
ooo iyi çakma yapmışlar adamın çakma olmayanını bu fiyata vermesi imkansız

sport1907-2007

sport1907-2007

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=4]arkadaşım symbian 60 işletim sistemini yalnızca nokıanın orjinal modelleri destekliyor seninde bildiğin gibi 200 tllik tlfnda 2000 tllik telefonun özelliklerini aramayalım ltfnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn[/sıze]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt