"Shift" ve "Filtre Tuşları" Sorunu

MedyaFTA

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Win7 kullanıyorum. Erişim merkezindeki filtre tuşu kendiliğinden aktif oluyor, tıklı kalıyor. Bilgisayar her açıldığında devreye giriyor. Shift tuşu da aynı şekilde. Ekran klavyesini açıp, capslocku açıp kapatıp shifte tıklıyorum düzeliyor ama klavyeden değil ekran klavyesinden. Erişim merkezindeki filtre tuşlarındaki tıkı kaldırıp tamam diyince düzeliyor ama bu sefer klavyedeki üst karakterler devredışı kalıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkür ederim.
 

MedyaFTA

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisi olan yok mu arkadaşlar? Shift kendikendine basıyır açılıyor kapanıyor. Erişim merkezinde filtre vb tıklı değil. Sıvı falan mı girdi klavyeye çözemedim ama sadece shift basıyor fareyi de etkiliyor.
 
ysfakc

ysfakc

Üye
Filtre tuşlarını kaldırma konusunda ayarları doğru yaptığına eminsen klavyenin shift tusu problemlidir. Ya klavye değiştir yada sharpkeys uygulaması ile shif tusunu deaktif et kolay gelsin..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt