Shields Toggle Pack by najanaja

• 8 Ekim 2012
  • 1141 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Shields Toggle Pack by najanaja İndir

asigsasi, arslanla, jatvalca ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  3. Teşekkürler.

najanaja bunu beğendi.
  4. Teşekkürler :)

najanaja bunu beğendi.
  5. eline sağlık dostum

najanaja bunu beğendi.
  6. :rica:

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşim.

7. Teşekkürler

najanaja bunu beğendi.
  8. Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar iyi fikir :)

najanaja bunu beğendi.
  9. güzel çalışma ama kız daha hoşuma gittti

najanaja bunu beğendi.
  10. Şimdi pcyi açıyorum.Dailyde de paylaşacam :D abi ha bire widget yapıyorsun.biz hangi birini kullanam :D

11. teşekkürler güzel olmuş eline sağlık

najanaja bunu beğendi.
  12. Abi bu arada bundan sonra widget yapacak olursan dlna widgetlarınıda yapar mısın?

13. [COLOR="DarkSlateGray"][SIZE="3"][I][B][quote="arslanla, post: 5341884"]Teşekkürler[/QUOTE]

rica ederim.[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[COLOR="silver"]- - - Eklendi - - -[/COLOR]

[quote="sLeepLe, post: 5342089"][B]Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar iyi fikir :)[/B][/QUOTE]

rica ederim kardeşim ben bu paketi sewdim bence gerçekten güzel oldu :) bu arada bunlar kalkan modelleri :) radyodan çal ve wifi yanlarına bu yüzden şeffaflaştırıp kılıcın uç kısmını koydum uyum salasın die :) kılıç kalkan oldu yani :)

- - - Eklendi - - -

höyttt widgetlere odaklanalım lütfen :) walla sonradan pişman oldum keşke normal bi resim koysaydım die ama iş işten geçtiydi :) bundan sonra yaptıklarıma normal resimlerle ekleyecem önizlemeleri :)

- - - Eklendi - - -

ben işten gelene kadar paylaşmışsın bile :) walla kardeşim elimde daha düşündüğüm çok model war ben farklı setler yapmaya çalışıyorum :) hergün bi paket çıkarabilirim aslında :) ama arada bikaç gün ara wermek gerek dimi :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim.

- - - Eklendi - - -

o widget olarak paylaşılmadı sanırım yada paylaşılsada içindeki ikonlar nvg uzantılıydı sanırım yanlış hatırlamıyosam bakmıştım ona önce bi tane örnek lazım elime hangi ikon nereye ait görmem gerekir yani :) bilmeden içine ikon ekleyemem :)

sLeepLe bunu beğendi.
  14. teşekkürler

najanaja bunu beğendi.
  15. rica ederim.

16. :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  17. :rica:

18. dostum ellerine sağlık bu saati nereden bulurum

najanaja bunu beğendi.
  19. rica ederim kardeşim maalesef bulamazsın paylaştığım widget setlerindeki yorumları okursan anlarsın muhabbeti :) kaç gündür avkonla saati tartışıyoruz zaten herkesle :)

asigsasi bunu beğendi.
  20. kendine özgü olsun başkası kullanmasın diye bi tartışma vardı avkon ve saati değişik renkler de yine mi paylaşmazsın:D

najanaja bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 15:15