Dosya Yöneticiler RAR 5.71 Build 72


Dragond

Dragond

Üye
    Konu Sahibi
En iyi ve ücretsiz .rar, .zip, .apk, vb. açıcı bu uygulama ile cihazınıza bir yenilik getirin. Bilgisayardaki winRAR uygulamasının yaptığı her işi yapar. Eminim ki çok beğeneceğiniz bir uygulama.
Reklam vardır ancak internet kapalıyken çıkmaz.
Sistem Gereksinimi: Android 4.2+
Not: Yeni sürümleri bulunmaktadır, ancak ben cihazı eski arkadaşlar için bu versiyonu sunmaktayım. Çünkü yeni versiyonların Android Sürümleri daha yüksektir.
Bu bilgisayardaki winRAR uygulamasının mobil versiyonudur ve aynı yapımcıdır.Dosya:

Bizzat Kendi Yapımım Reklamsız Versiyon:

Not: Reklamsız versiyonda uygulama ilk açıldığında çıkan kutucuğu dikkate almayınız. Uygulamada reklam çıkmaz.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Dragond

bveo1990

Üye
Teşekkür
 
  • Beğen
Tepkiler: Dragond
Sussqun67

Sussqun67

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Dragond


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt