ShakeSMS v1.00 OS9 Beta Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
THEME MAGIC v 1.0 OPENNSIGNED versiyonu artık signed bu uygulama ilk mesaja yüklendi

hgecer

Üye
hersey cok güzel elinize ve vaktinize saglik birde su sertifika olayına bı cözüm gelsek yaptıgınız seylerden faydalana bilecez dostum yınede tesekürler

JoS

JoS

Üye
Güzel programlar ... Yükledim ben Telefona açmadi Nokia 5700..

grkngzhn

Üye
sertifika olayına bir çözüm arıyorum lutfen yardımcı olunuz.

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Yav bu sensör uygulaması keşke N73 de olsaydı :X

cem1991

Üye
arkadaslar sertifakalandırma olayı nasıl oluyor bana bi yardım edebilirmisiniz?

Suemer

Suemer

Üye
tesekkürler usta

iskenlii

iskenlii

Üye
abi 5200 nasıl olcak ya

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
5200 modelinde sensor donanımı malesef yok

Aksahingoz

Üye
N82 için de plugin dosyası veya accelerometer gibi programları kurmak zorunda mıyım bu sensor programları için=?:allalla:

bark_41

bark_41

Üye
rotateme çok iyi çalışıyor ama nokmote beta oldugu için mi bilmem hiç hoşuma gitmedi,neden derseniz telefonumu aşagı yukarı oynatmamla artık daha hiç durmuyor masanın üzerine bırakıyorum menüde takılmış tuş gibi dolaşıyor.. nokmotenin hız ve algılama ayarları yok,rotatemenin var ama ne yaptıysam nafile,yani sözün özü rotateme sadece kapagı açmadan resmileri saga sola çevirmememe yarayacak. nokmotenin 2.versiyonu varmı arkdaşlar yardımlarınız için teşk.

ecuut

ecuut

Üye
vielen dank =)

ecuut

ecuut

Üye
çok saolasın da ya bende bu ışın kılıcından ses çıkmıor onu nasıl halledicem :s

efrul1

Üye
elline sağlık hepsi super

bark_41

bark_41

Üye
dostum ışın kılıcı dediklerini ben denedim hikaye...ekran yeşilleniyo..birazda kapı gıcırtısı gibi bi ses geliyo..harbi boş iş..harika proğramlar var telefonun tuşlarını kullanmadan sadece sallma ile dokunmatiktende öte gibi geliyor bana bu nokmote olayı ama araştırdım sadece beta versiyou var ondada hiç bir ayar menüsü yok.. dümdüz bi program..sanırım üst versiyonları çıkmış ama ücretli googledan araştırdım..alpha versiyon falan var ama ücretli...

--------------- Ekleme ---------------

aksahingöz elimden geldigi kadar yardımcı olayım..sensör programlarında her proğram kendine özgü çalışyor sadece accelerometer proğramı bu sensör proğmlarının ana kaynagı..bu programı yüklemeden sensör progmlarını kullnamazssın diye biliyorum..ayrıca accelerometer yüklediginde uygulamalarda bu programı göremeyeceksin..yani yüklenmedi zannetme..ok.

--------------- Ekleme ---------------

nokmotenin üst sürümü çıktımı arkadaşlar bilenlerden ricam link versinler..saygılar...çünkü bu beta hali beni sevindirmekten çok kızdırdı....hani tuşları kullnamadan sallama ile kullanayım teli diyorum ama mubarek takılmış çizik cd gibi fır fır menüde geziyor,kontrol edilmiyor..rotateme,shakeme ve shutup harika çalışıyor...........

Chryin

Üye
SHut_up çok güzel program valla :)

Telefonu ters çevirince meşgule atıyor çok sevdim :)

Teşekkürler..

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şuan bi yapılanma içerisindeyiz bu konuları tek tek ayıracam ve yeni versiyonlarını sizlere sunacaz inş...sadece bi kaç gün beklemelisiniz :)

Chryin

Üye
Sensör ile çalışan başka programlar varsa upload ederseniz çok sevinirim.

Tekrar teşekkürler..

Aksahingoz

Üye
Teşekkürler bark_41.

bark_41

bark_41

Üye
eyvlallah herkeze teşekkkürler..emekçi kardeşler..:)

Üst Alt