Shady Flat Edit sLeepLe

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Shady Flat Edit sLeepLe
KuNaL ve KKroto/Sr X temalarından karışık ortaya bir tema çıkardım. Umarım beğenirsiniz. Benim telefonum E6 olduğu için arama kısmında tuşları çekemedim bende tuşlar yok bu yüzden @asigsasi ekran görüntüsü alıp paylaşırsan memnun olurum :) Güle Güle kullanmanız dileğiyle :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Symbianizer, hacırüstem, akflat ve 10 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
tamam dostum görüntüyü alıyorum link işi de tamam :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkür ederim

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Rica ederimAnıl senin şu profile koyduğun resimler hep bir zamanlar ekranda kullandığım resimler anılarım gözümde canlanıyo :D
abi ben valla hosuma gidiyor verdiğin siteden indiriyom abi[emoji18] Valla senide merak ediyorum bi resim neyin varmi[emoji3]

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
vay efendim sen bu işleredemi el attın hani uğraşmam diodun :D valla temaların orjinali nasıl bilmiyom gayet hoş görünüyo android teki benim ikonlara benziyo ikonlar :D gayet güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık :alkis devamını bekleriz :islik

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
vay efendim sen bu işleredemi el attın hani uğraşmam diodun :D valla temaların orjinali nasıl bilmiyom gayet hoş görünüyo android teki benim ikonlara benziyo ikonlar :D gayet güzel olmuş kardeşim ellerine sağlık :alkis devamını bekleriz :islik
uğraşıcak bişey yok ki ikon değiştirme programıyla ikonları değiştirdim siscontents ile duvarkağıdını değiştirdim o kadar temalar hazırdı zaten :D ikonlar aynen androidtekiler benziyo o yüzden hoşuma gitti :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
uğraşıcak bişey yok ki ikon değiştirme programıyla ikonları değiştirdim siscontents ile duvarkağıdını değiştirdim o kadar temalar hazırdı zaten :D ikonlar aynen androidtekiler benziyo o yüzden hoşuma gitti :D
çakal seni işin kolayına kaçtın dimi :D hadi sıkıyosa ikon set hazırla :) bi tema yaptım biliyon, imanlarımı gevrettiydi benim :kop:bi daha tema yapmakmı dedim benden uzak kalsın :D harbi symbian da tema yapma işi çok zor adamların hakkını vermek gerekiyo :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
çakal seni işin kolayına kaçtın dimi :D hadi sıkıyosa ikon set hazırla :) bi tema yaptım biliyon, imanlarımı gevrettiydi benim :kop:bi daha tema yapmakmı dedim benden uzak kalsın :D harbi symbian da tema yapma işi çok zor adamların hakkını vermek gerekiyo :D
hayatta uğraşamam valla ikon yapmak için adobe falan bilmek gerekiyo bende onları kullanmayı bilmiyom ben kendi çapımda editlerim :D aynen haklarını vermek lazım adamların :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Jan

Jan

Üye
Teşekürler :)

• Beğen

cool_moon

Üye
Bu güzel tema için teşekkür ederim:thumbup:

• Beğen
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Teşekkürler.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Teşekkürler. :eheHocam şarj % sini hangi programla yaptın?Son olarak bunun signed versiyonu yok mu? :D

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :eheHocam şarj % sini hangi programla yaptın?Son olarak bunun signed versiyonu yok mu? :D
hocam avkon dediğimiz olay öyle yani yüzdeye göre değişmiyo pil :D signed olanı yok ama telefonu hackle orjinal kullanman sıkıntı olur :D Rica ederim :oke:

RedMaker

RedMaker

Üye
Ya abi yemayi iyi editlemissinde senden bi ricam olucak su resmi temaya arkaplan olarak yapar misin ben yapardim ancak bilgiaayarim yanimda degil

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Ya abi yemayi iyi editlemissinde senden bi ricam olucak su resmi temaya arkaplan olarak yapar misin ben yapardim ancak bilgiaayarim yanimda degil
jpg formatında fotoğrafı almıyo svg istiyodu sanırım bende internetten jpg yi svg ye dönüştürdüm ama resmin renkleri gitti siyah oldu yoksa arka plana başka resim koycaktım ben. bide sen komple temanın arkaplanı mı nu olsun istiyosun

RedMaker

RedMaker

Üye
jpg formatında fotoğrafı almıyo svg istiyodu sanırım bende internetten jpg yi svg ye dönüştürdüm ama resmin renkleri gitti siyah oldu yoksa arka plana başka resim koycaktım ben. bide sen komple temanın arkaplanı mı nu olsun istiyosun
aynen tamamen bu olcak ti ama olsun ya dert degil

Üst Alt