sevglim terketti :(

• 5 Ekim 2012
  • 2402 Okunma
  • 64 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. moralm cok bozuk ölmek istiyorum ,yardm edn dicem ama nafile ne yapcm bilmiyorum.

Yazan: ümran
  2. saçmalamaaa dünyanın sonu değil elbet o üzülsün seni kaybettiğine

3. intehar edebilirsin (ciddiym)

4. kimse için ölmeye değmez bu devirde inadına mutlu ol

5. salla gitsin ya başka kızmı yok

6. başka kız varda ,cok sevdm be abi :(

7. Nasıl bir çelişki bu?

gs_t bunu beğendi.
  8. Abi neden terk edildiği şimdi açıkça belli oluyor.

Dede bunu beğendi.
  9. abi ynlıs anladınız,kerasus başka kızmı yok dedi.bende ona hitaben, bunu çok sevdm başka kız çok ama sevemem dmk istedm :(

10. ilk başlarda böyle olman normal . Hiç birşeyden tat almazsn aklından hiç çıkmaz ama 2 3 ay sonra bakacaksn ki artık yavaş yavaş unutuyorsun

11. :oke:

12. Aman salla gitsin... Relax ol ...

13. Yaptığın hataları tekrardan gözden geçir daha sonra içten olman lazım. Sonrasıda sana kalmış zaten.

14. hayatımın icine etti ,dün yatamadm .ailem bilmiyor ağlamak için delik arıyorum,görenlerede toz kaçtı vb. Seyler uyduruyorum :( sizde yaşamışsınız muhtemelen ne olur yardmcı olun .dayanamıyorum :(

15. ne 2-3 ay'ı yaa 2-3 gün sora üzülmeyi bırakır.

16. öylemi drsin kardeş

17. kardeşim ilgilencek bişeyler bul kendine.ne bilim arkadaşlarınla geçir çogu zamanını.dolu dolu geçir yanlız kalma.zamanla unutursun zaten.onu düşünmeye vaktin olmasın

18. haklısınız ,yapack birşey yok .ilk olarak yalan bır gülümsemeyle başlıyaym :) devamg gelir inşAllah

19. Ne kadar seversen sev mutlaka unutursun. Sonsuz aşk diye bir şey yok.. aylar sürer, yıllar sürer belki ama eninde sonunda unutursun..

nazlican bunu beğendi.
  20. Spora git halı saha maçlarına git nargile içerken tavla oyna sonra yavaş yavaş çıkar aklından:)

Dede bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 20:46