Alcatel POP 4S alınır mı? (Acilll)

Sponsorlu Bağlantılar

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Alcatel POP 4S alınır mı? (Acilll)
Merhaba arkadaşlar direk konuya giriyorum.Ben dün Alcatel pop 4s aldım ama cok mu istiyerek aldım onuda bilmiyorum hiç, aldığımdan 4-5 saat sonra ekranda sorunlar oluşmaya başladı (ekran sanki titriyor ve s7 edgelerde olduğu gibi ekranin sağ tarafinda pembe cizgi düştü) ve bu gün aldiğim yere götürdüm,dediler yarın gel başka pop4s-le değiştiririz sorun değil, size sorum şu : tavsiye edermisiniz bu telefonu? sizce nasil?? ekran sorunu dışında benim gözüme bişey çarpmadı gayet iyi geliyor bana.
yaani elime bu fursat düşmüşken başka bir modelle değiştirmeme değer mi? yaani yanliş mi yapmişim almakla? ..yoksa önerirmisiniz başka sorunsuz bir pop4s-le değiştirmeyi?
cokta anlayişim yok telefonlardan bu fiyata ne alinir hangisi daha iyi falan ama bu pop4s-i bana cok övdüler idol 4den samsung j5 a5-den hatta daha iyi söylediler ammaaa cok mu istiyerek aldim? hayir. ve cok mu istiyorum başka bir cihazla değiştirmeyi? onuda hic bilmiyorum. anliyacağiniz cok kararsizim Vallaha(
ben Baküde yaşiyorum ve pop4s-i sizin parayla söylersem 700-800 civari para verdim.
Lütfen bu telefonlardan iyi anlayanlar bana yardimci olsun cunki cok az zamanim var,yarin son gun...TEŞEKKÜRLER.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Samsung J serisini veya a serisini kullanmadan sırf çamur atmak için söyledikleri saçma sapan bir şey. Alcatel dün neydi ki bugün piyasada söz sahibi olabilsin? Nokia döneminde de yoktu şimdi de yok. Benim şahsi görüşüm Alcatel'e para vermek ile çok büyük hata etmişsin. Keşke daha iyi bilinen bir marka telefon alsaydın. Htc filan. Eğer telefonu iade edip paranı almak gibi bir şansın varsa o para ile çok daha iyi telefonlardan satın alabilirsin. Mesela Google'nin veya GM'nin çıkardığı o seviyede telefonlar var. Sanırım sen birilerinin yönlendirmeleri ile telefonu almışsın. Neyse geçmiş olsun. Sana bir tavsiye. Bundan sonra telefon alacaksan önce internette detaylı araştırmasını kendin yap ve sonra git mağazada telefonu eline alarak dene, kullan. Çoğu insan sağdan soldan duydukları ile telefon almaya gidiyorlar. Bu forumda bile yüz tane aynı konu açılıyor gereksiz yere.

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Samsung J serisini veya a serisini kullanmadan sırf çamur atmak için söyledikleri saçma sapan bir şey. Alcatel dün neydi ki bugün piyasada söz sahibi olabilsin? Nokia döneminde de yoktu şimdi de yok. Benim şahsi görüşüm Alcatel'e para vermek ile çok büyük hata etmişsin. Keşke daha iyi bilinen bir marka telefon alsaydın. Htc filan. Eğer telefonu iade edip paranı almak gibi bir şansın varsa o para ile çok daha iyi telefonlardan satın alabilirsin. Mesela Google'nin veya GM'nin çıkardığı o seviyede telefonlar var. Sanırım sen birilerinin yönlendirmeleri ile telefonu almışsın. Neyse geçmiş olsun. Sana bir tavsiye. Bundan sonra telefon alacaksan önce internette detaylı araştırmasını kendin yap ve sonra git mağazada telefonu eline alarak dene, kullan. Çoğu insan sağdan soldan duydukları ile telefon almaya gidiyorlar. Bu forumda bile yüz tane aynı konu açılıyor gereksiz yere.
samsung j ve a serisinde katiliyorum sana ama GM alicağima Alcatelde kalirim)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
samsung j ve a serisinde katiliyorum sana ama GM alicağima Alcatelde kalirim)
General Mobile bir süre kullandım açıkçası hiç beğenmedim. Samsung'un bildirim çubuğu daha derli toplu ve güzel. Diğer telefonların bildirim çubukları bana karmaşık ve oldukça kötü geldi. İmkanın varsa Samsung'un bir tane telefonunu denemeni tavsiye ederim. Pişman olmazsın. Ne olursa olsun telefonu kullanacak olan da sensin o yüzden insanların ne söylediklerine bakmadan telefon alman senin için en iyisi olacaktır.

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile bir süre kullandım açıkçası hiç beğenmedim. Samsung'un bildirim çubuğu daha derli toplu ve güzel. Diğer telefonların bildirim çubukları bana karmaşık ve oldukça kötü geldi. İmkanın varsa Samsung'un bir tane telefonunu denemeni tavsiye ederim. Pişman olmazsın. Ne olursa olsun telefonu kullanacak olan da sensin o yüzden insanların ne söylediklerine bakmadan telefon alman senin için en iyisi olacaktır.
samsunglar bizde bakude biraz pahali geldiği icin alamadim ve taksitle 6aya kadar verdikleri icin samsung j5 ve a5-ler taksitle 6aylik cok fazla para geliyordu o yuzde alcatel daha serfeli geldi bana..peki başka bir önere bilecegin telefon var mi?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
samsunglar bizde bakude biraz pahali geldiği icin alamadim ve taksitle 6aya kadar verdikleri icin samsung j5 ve a5-ler taksitle 6aylik cok fazla para geliyordu o yuzde alcatel daha serfeli geldi bana..peki başka bir önere bilecegin telefon var mi?
Ben çok telefon modeli bakmadım ama Xiaomi filan var o fiyat aralığında çok iyi telefon diyorlar. 3 gb rami filan da varmış.