Sevgilinizi bir kızla öpüşürken görseniz ne yapardınız??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
Kendimden nefret ederdim eşcinsel sevgilim olduğu için :)

man20

man20

Üye
ben şimdi seni!!!'li bi cümle yazmak istemiyorum. Bu arada resim yorumunun olmadığınıda öğrendik tatlım. Nese konu burda bitsin uzatmayalım. Konu :locked:

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
    Konu Sahibi
ben şimdi seni!!!'li bi cümle yazmak istemiyorum. Bu arada resim yorumunun olmadığınıda öğrendik tatlım. Nese konu burda bitsin uzatmayalım. Konu :locked:

konunun içine ettin la hemen kavgaya çevirdin. bak bakalım senden başka boş cevap yazan var mı ?

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
konunun içine ettin la hemen kavgaya çevirdin. bak bakalım senden başka boş cevap yazan var mı ?
öncelikle sakin olalım arkadaşlar. tatsızlık çıkmasını istemiyoruz. sana bi soru Eni Vici Vokke kardeş: bu konuyu açmandaki gerçek amaç neydi ciddi olarak soruyorum amacım tartışmak veya sorun çıkarmak değil. millet çeşitli söylentilerde bulunmuş doğruyu sen söyle...

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923
Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
    Konu Sahibi

öncelikle sakin olalım arkadaşlar. tatsızlık çıkmasını istemiyoruz. sana bi soru Eni Vici Vokke kardeş: bu konuyu açmandaki gerçek amaç neydi ciddi olarak soruyorum amacım tartışmak veya sorun çıkarmak değil. millet çeşitli söylentilerde bulunmuş doğruyu sen söyle...

bilmem aklıma geldi cevapları merak ettim açtım

varrick

varrick

Üye
2 sinede tokat atardım ve sevgin bu kadarmis derdim :d:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bilmem aklıma geldi cevapları merak ettim açtım
yani; milletin yorumlarına bakıp gülmek için değil. eğlenmek için değil. tartışma çıkarmak için değil.
o zaman sıkıntı yok. iyi forumlar...

- - - Eklendi - - -

ne kavgası? Kavga filan yok.
Bu arada boş konuya boş cevap verilir tatlım.
fazla atışmaya da gerek yok kendimizi tutalım lütfen. boş bir konuya aslında cevap verilmez.

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923, tguzel7 ve Eni Vici Vokke
paradox07

paradox07

Üye
Sevgilimin lezbiyen olduğunu düşünüp onu terkederdim :ehe

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
çocuğu bi yumruklarım kafayı gözü dağıtırım çocuğun. kızında yüzüne bakmam birdaha :hih:

maxirabit

maxirabit

Üye
Allah yarattı demem onu orda rezil ederim. üstelik tokadı da patlatırım.

Kızıda... heralde saçında tel bırakmam.
Bir bayan tokat atmaz ama hadi hayırlısı:hmmm
Napıcam,konusuna gelincede o anlık düşünceme bağlıdır,önceden öyle birşey yaşamadım mı sanki?
Cevabı,yok söylemem,çünkü o anki piskolojim ne olur bilemem.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
zindan ' a atardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt