Sevgilim netten tanistigi bi adama kahve içme sözü vermiş lütfen yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bence de en doğrusunu yapmışsın. Yaşın kaç bilmiyorum da daha çok insan çıkar karşına eminim.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Bence de en doğrusunu yapmışsın. Yaşın kaç bilmiyorum da daha çok insan çıkar karşına eminim.
Bu sabah beni aramiş engeli oglen kaldirdim baktim sabah aramis bende aradim agla
Öglen engelini kaldirdigimda sabah beni aradigini farkettim bende aradim telefonda agladi bende duygulandim hata yaptigini biliyo napiyim oguzhan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bu sabah beni aramiş engeli oglen kaldirdim baktim sabah aramis bende aradim agla

Öglen engelini kaldirdigimda sabah beni aradigini farkettim bende aradim telefonda agladi bende duygulandim hata yaptigini biliyo napiyim oguzhan
Güvenin tam olacaksa bundan sonra tekrar eskisi gibi olabilirsiniz. Ama içinde sürekli bir kuşku olacaksa bitmesi en doğrusu senin için. Güven ilişkinin temelini oluşturan etkenlerden bir tanesidir. Güven yoksa temel sağlam olmaz.

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
    Konu Sahibi
Güvenin tam olacaksa bundan sonra tekrar eskisi gibi olabilirsiniz. Ama içinde sürekli bir kuşku olacaksa bitmesi en doğrusu senin için. Güven ilişkinin temelini oluşturan etkenlerden bir tanesidir. Güven yoksa temel sağlam olmaz.
Haklisin son üç aydir gunde 2 paket sigara iciyorum oyle cok kiskaniyorum ki onu kendimi bitirdim eskiden nekadar mutluydum kafam rahatti..artik kendimi taniyamiyorum cevremdeki insanlar bile senin kafan yerinde degil noldu sana diyolar .. sanki gittikce tukeniyorum insanlardan uzaklasiyorum saglikli duşunemiyorum..engelledigimden beri kendimi rahat hissediyorum bugun cok rahattim .. ne yazicagimi bilmiyorum

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Şu zamanda ayrılık kolaydır bence bir şans verin buda son kez olsun diyin hatalar düzeltilir birdaha olursa herşey biter yeni hayat başlar sonu gelene kadar.