Sevgili arkadaşlar lütfen bakınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
haberci abim haklısın ama heyecan yaratmıyoruz abim bazı yerlerde gereken cevapları vermesek olmaz ama biz susmasınıda çok iyi biliriz... ben yazacağımı yukarıda yazdım ve daha başka konuyu kirletmemek ve uzatmamak için gerekmedikçe yazmayacağım... tüm arkadaşlarıma iyi akşamlar dilerim

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
gerçektende konu dallanıp budaklanacak yine.Herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten.Uzatmaya gerek yok.Haklı hakkını alır elbet ;;)

msw

msw

Üye
düzeltiyorum...

midnight

midnight

Üye
Şu aziz müberek l gecede ortamı gerdiğim için çok özür dilerim... :(

--Herkesin Berat Kandilini şimdiden kutlar bu gecenin dostluk barış ve huzur getirmesini dilerim--

msw

msw

Üye
Arkadaşlar bakıyorumda sitede gruplaşma var....bir grup birleşip bir üyeye saldırıyorsunuz .. bu sizce bize uyan bir davranış mı... Burda hepimiz arkadaşız değil mi ... walla hiç yakıştıramadım

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1...Anti-Türkiye'ciler hariç ;)

midnight

midnight

Üye
Originally posted by msw@Sep 18 2005, 01:36 AM
Arkadaşlar bakıyorumda sitede gruplaşma var....bir grup birleşip bir üyeye saldırıyorsunuz .. bu sizce bize uyan bir davranış mı... Burda hepimiz arkadaşız değil mi ... walla hiç yakıştıramadım
[post=168818]Quoted post[/post]​

Yaw amacımız kimseye saldırmak değil....bize saldırı olmasın yeter başka bir şey istemiyoruz şu aziz mübarek günde....
--Kimseye kin güttüğümüz de yok, bulaşmasınlar yeter.
--Biz de istiyoruz huzurlu bir ortam olsun,kimse tartışmasın,herkes kardeş kardeş geçinsin,aile gibi olalım.

msw

msw

Üye
Originally posted by midnight+Sep 18 2005, 04:43 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Sep 18 2005, 04:43 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-msw@Sep 18 2005, 01:36 AM
[post=168818]Quoted post[/post]​

Yaw amacımız kimseye saldırmak değil....bize saldırı olmasın yeter başka bir şey istemiyoruz şu aziz mübarek günde....
--Kimseye kin güttüğümüz de yok, bulaşmasınlar yeter.
--Biz de istiyoruz huzurlu bir ortam olsun,kimse tartışmasın,herkes kardeş kardeş geçinsin,aile gibi olalım.
[post=168894]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
dimi yani

Caine

Caine

Üye
ben bu sitede gruplaşma değilde gerçeklerin farkında olan ve anlayan 4-5 arkadaş görüyorum ve görüşlerimiz aynı. bu gruplaşma değil ki hepimiz arkadaş ve kardeş sayılırız dostum... mesut kardeşim şimdi sen bizim arkadaşımız değilmisin? :DD :DD seni seni neyse

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
arkadaşlar caine ye tamamiyle katılıyorum

mesela ben kürt olmama rağmen apo ya karşı açılan topic lere bizzat destek verdim isteyen arkadaşlar açıp bakabilirler tamam bölücü örgütlere karşı topic açın hep beraber lanetleyelim ama kürt derseniz o iş olmaz işteee kürt diyerek topic açmak bu ülkede yaşayan ve bu ülkenin bir parçası olan kürtlere haksızlıktır mesela pkk nın allah sonuna kadar belasını versin ama bunu kürt lere mal etmek yanlıştır saygılar.....

SANCAR

SANCAR

Üye
daha önce sorulmuş bir soru tekrarlıyorum

BÖLÜCÜ TEROR ORGUTLERİNİ LANETLEYEN, MEHMETÇİĞİMİZİ ÖVEN TOPİCLER NEDEN KAPANIYOR?
BU SİYASET DEĞİL VATANSEVERLİKLE ALAKALI BİR OLAY

BU ÜLKEDEN YAŞAYAN TÜRK, LAZ,ÇERKEZ,KÜRT..
HEPSİNİN VATANI DEĞİL MİDİR BU?
HEPSİNİ MEHMETÇİK KORUMAZ MI?

msw

msw

Üye
Originally posted by Caine+Sep 18 2005, 01:18 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Caine &#064; Sep 18 2005, 01:18 PM)</div><div class='quotemain'>ben bu sitede gruplaşma değilde gerçeklerin farkında olan ve anlayan 4-5 arkadaş görüyorum ve görüşlerimiz aynı. bu gruplaşma değil ki hepimiz arkadaş ve kardeş sayılırız dostum... mesut kardeşim şimdi sen bizim arkadaşımız değilmisin? :DD :DD seni seni neyse
[post=169161]Quoted post[/post]​
[/b]

caine kardeşim gerçeklerin ne olduğunu biz de biliyoruz...ben sizin tabi ki de arkadaşınızım...inş öyledir...ve siz de benim arkadaşımsınız....ama bu yaptığınız biraz ayıp olmuyor mu...sonunda gerçek anlaşıldı ve nega gereken cezayı verdi... demekki bizim savunduğumuz gerçek olan gerçekmiş...umarım anlaşılmışızdır...

<!--QuoteBegin-ScOrPiOn
@Sep 18 2005, 01:26 PM
arkadaşlar caine ye tamamiyle katılıyorum

mesela ben kürt olmama rağmen apo ya karşı açılan topic lere bizzat destek verdim isteyen arkadaşlar açıp bakabilirler tamam bölücü örgütlere karşı topic açın hep beraber lanetleyelim ama kürt derseniz o iş olmaz işteee kürt diyerek topic açmak bu ülkede yaşayan ve bu ülkenin bir parçası olan kürtlere haksızlıktır mesela pkk nın allah sonuna kadar belasını versin ama bunu kürt lere mal etmek yanlıştır saygılar.....
[post=169166]Quoted post[/post]​
[/quote]
Ben kürt muhabbetinden söz etmiyorum....biz tabi ki de pkk yı lanetliyoruz...siz lafı yine dönüp dolaşıp kürt olayına getirdiniz...ben bu konuda bi açıklama yapmıştım...."Hepimiz kardeşiz demiştim" ama pkk yı destekleyenlere lanet olsun diyorum....umarım anlaşıldım....

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
demek istediğini anladık msw tamam.. ;)

metintekin

Üye
bencede burası siyaset yeri değil. Siyaset isteyen &#39;SİYASET MEYDANI&#39; NA gidebilir :)

msw

msw

Üye
Originally posted by _CHiLeKesH_@Sep 18 2005, 06:04 PM
demek istediğini anladık msw tamam.. ;)
[post=169428]Quoted post[/post]​
iyi de niye kızıyosun...

Apollon

Apollon

Üye
bu forumda siyasi propaganda yaptırmayız&#33;&#33;&#33;&#33;11

climax

Üye
bırarakın bu işleri...site üyelerinin yaklaşık %70&#39;i 18 yaşının altında (bakınız sitedeki yaş ortalaması anketi).yani seçim olsa oy dahi kullanamayacak sübyanlar.siz neyin siyasetinden bahsediyorsunuz.bebe siyaseti yapılabilir burda ancak..haaa tamam o da yapılmasın tabiki :P

iOS Developer

iOS Developer

Üye
Türkiye

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
msw dostum sen beni anladın ben seni tek bi sözüm var HEPİMİZ KARDEŞİZ ;) :icelim:

DefectoR

Konu Sahibi
Originally posted by ScOrPiOn@Sep 18 2005, 10:35 PM
msw dostum sen beni anladın ben seni tek bi sözüm var HEPİMİZ KARDEŞİZ ;) :icelim:
[post=169835]Quoted post[/post]​
Benimde demek istediğim bu ama bunu anlamayanlar ben DefectoR&#39;un kara listesine girerim diyolar ne diyelim artık hayırlısı :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt