Sevgili arkadaşlar lütfen bakınız...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Söylediklerinin çoğuna katılıyorum...
--Ama ekliyorum,bu site sadece mobil paylaşım forumu değildir,eğer öyle olsa konu dışı,sinema,müzik,kitap,şiir,maxicep oyunkafe gibi bölümler olmazdı..
--Ayrıca sitede ırk ayrımı yapılamayacağı gibi,siyasi parti liderlerinin de ismi verilemez ve övülemez(Tayyip Erdoğan) gibi...
--İktidarı ve muhalfeti öven sözler de sarfedilemez...ve bunlar mahsum da gösterilemez....
--Bunlar da dikkate alınsın...

;;) ;;) ;;) +1

Haberci

Haberci

Üye
Originally posted by midnight+Sep 17 2005, 09:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(midnight &#064; Sep 17 2005, 09:31 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Haberci@Sep 17 2005, 09:24 PM
<!--QuoteBegin-abuvice
@Sep 17 2005, 04:53 PM
ben. türk kürt vb. pkk olayları için mesajlar yolladım. buda siyasetse bilemem tabii.. herkesin fikri kendine.
[post=168281]Quoted post[/post]​

Arkadaşlar burası bir MOBİL paylaşım forumudur ve bu tür (Türk,laz,Çerkez,kürt vs) sözleri kullandığımızda herkez üzerine alınıyor.bu tür söylemler çok hassas konulardır.Sizin ne anlatmak istediğinizi bir başka üye farklı algılar ve cevap verir yok yere gergin bir ortam yaratılır.Bölücü örgüt olayları vs tabii ki istenmeyen ve kimsenin tasvip etmediği şeyler ama bu tür konuları sitemizde işlememeğe özen gösterelim.Lütfen biraz daha seçici hareket edelim.Sözlerin devamında siyaset ve ırkçılık,ayrımcılık vs konular ister istemez yazılanların arasına giriyor ve üzerine lana cevap hakkı doğuyor vs vs.
Unutmayınız ve özen gösteriniz ki Forumumuz MOBİL İÇERİKLİ BİLGİ ALIŞVERİŞİ, PAYLAŞIMI YAPILAN BİR FORUMDUR.Teşekkürler...
[post=168578]Quoted post[/post]​

Söylediklerinin çoğuna katılıyorum...
--Ama ekliyorum,bu site sadece mobil paylaşım forumu değildir,eğer öyle olsa konu dışı,sinema,müzik,kitap,şiir,maxicep oyunkafe gibi bölümler olmazdı..
--Ayrıca sitede ırk ayrımı yapılamayacağı gibi,siyasi parti liderlerinin de ismi verilemez ve övülemez(Tayyip Erdoğan) gibi...
--İktidarı ve muhalfeti öven sözler de sarfedilemez...ve bunlar mahsum da gösterilemez....
--Bunlar da dikkate alınsın...
[post=168585]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Sizler rahatsız olduğunuz konuları veya sözleri genelde yazmadan bizimle PM de paylaşırsanız konu dallanıp budaklanmaz.
Yazılanlarda siyasi reklam,övgü veya mesaj içerikli bi şey varsa tabii ki müdahale edilir.
Ayrıca Mobil içerikli site olduğumuzu belirtmiştim.Diğer konuların yazılmasında fazla tartışma ortamı doğmaz ama yukarıdaki belirttiğim hususlar çok hassas konular olduğundan hemen alevlenme olasılığı yüksek ve sonu olmayan kısır bir döngüyü üreteceğinden yazılması sitemiz için yarardan çok zarar getirir.
Kısacası ve sözün özü dil,din,ırk ayrımı,siyaset ve kışkırtıcı,tahrik edici konuların açılması sitemizde yeralması yasak olduğunu hatırlatmak isterim.Yani tartışmanın ne size ne de bizlere bi fayda sağlamıyacağını düşünüyorum.Teşekürler...

midnight

midnight

Üye
O zaman yöneticiler de Pm&#39;den uyarsın üyeleri,genelden yazmayın diyorsunuz siz de genelden yazıyorsunuz sayın Haberci...

Haberci

Haberci

Üye
Konu genele aksettiğinden ve daha fazla uzamaması için genelden cevap vermem gerektiğini düşündüm.Hem diğer üyelerimizde görür ve bu tür konularda daha hassas olurlar diye genelden yazmayı uygun gördüm.Biliyorsunuz günde yüzlerce mesaj geliyor ve bazen mesajların tümünü okuyamıyabiliyoruz ve takdir edersiniz ki sizlerinde yardımıyla uygunsuz sözleri ve konuları PM yi kullanarak hem forumun daha fazla kirlenmemes hem de sitemizin daha huzurlu olması için bizlerle beraber olmanız gerekmektedir.Siz MaXiCeP katılımcılarına da bu yakışır. ;;) Teşekkürler...

the_patriot

Üye
haberci senden ..... kelimesini editlemeni beklerdim , mesajımda "....." nin uygun bir kelime olmadığını yazmıştım yukarıda, sende tasvip ediyorsun galiba bu davranışınla ama yazımı görmemiş olabilirsin ona sözüm yok,

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Ben siyasi konuların kapanmasına birşey demiyorum ama içerisinde Mehmetçiğimizi öven yazıların kapanmasına.PKK yı döt edip hacklediğimizde sevinip paylaşılan topiclerin kapatılmasına karşıyım.Kardeşim yasa dışı terör örgütlere lanet etmek suç değilki.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
;;)

Caine

Caine

Üye
soyuma sopuma asla laf ettirmem. sitede ben ve bazı arkadaşların kürt olduğunu bilip açtığımız topiclere laf uzatan bazı kişilker var ve kürtlerin tümünü aşağılayıcı bir kaç yazıyı bir kaç kez gördüm ama bundan sonra daha ağır konuşacam haberleri olsun...

ha birde bu sitede herkese saygım vardır ama allahdan başkada kimseden korkum yoktur. anlayan anladı umarım :rolleyes:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by Caine@Sep 17 2005, 10:47 PM
soyuma sopuma asla laf ettirmem. sitede ben ve bazı arkadaşların kürt olduğunu bilip açtığımız topiclere laf uzatan bazı kişilker var ve kürtlerin tümünü aşağılayıcı bir kaç yazıyı bir kaç kez gördüm ama bundan sonra daha ağır konuşacam haberleri olsun...

ha birde bu sitede herkese saygım vardır ama allahdan başkada kimseden korkum yoktur. anlayan anladı umarım :rolleyes:
[post=168637]Quoted post[/post]​

Sevgili Caine burada ırk ayrımı yapan herkesi kim olursa olsun kınarım bu konuda destekçinim.Bu ülkede yaşayan bu ülkeye sırt çeviremez.Yalnış anlama Türk&#39;te,Kürt&#39;te,Çerkez&#39;de,Arap&#39;ta,Laz&#39;da kim olursa olsun bu ülkeye ihanet eden ölümü en acı şekilde haketmiştir

abuvice

abuvice

Üye
Konu gene dallanıp budaklandı :D Bambaşka bir hal aldı. En iyisi üste sabit bir topic açmak ve siyaset yasaklandı demek ve olayı bitirmek.

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar konu döndü dolaştı yine benim söylediğime geldi.Konu uzarsa kapatmak zorunda kalacağım.Lütfen sakin olur musunuz.Kimsenin kimseye bi şey dedği yok olursa zaten biz müdahle ediyoruz.Teşekkürler...

Caine

Caine

Üye
Originally posted by serdaronlinenet+Sep 17 2005, 10:55 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(serdaronlinenet &#064; Sep 17 2005, 10:55 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Caine@Sep 17 2005, 10:47 PM

Sevgili Caine burada ırk ayrımı yapan herkesi kim olursa olsun kınarım bu konuda destekçinim.Bu ülkede yaşayan bu ülkeye sırt çeviremez.Yalnış anlama Türk&#39;te,Kürt&#39;te,Çerkez&#39;de,Arap&#39;ta,Laz&#39;da kim olursa olsun bu ülkeye ihanet eden ölümü en acı şekilde haketmiştir
[post=168645]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

valla kardeşim sen onu ayrım yapanlara söylersin... bende bu olmaz ve arkadaş dediklerimdede olmaz. başka insanlar nasıl bu ülkenin evlatları ve sahipleriyse bizde o kadar belki de daha fazla sahibiyiz ve bekçiyiz buna emin ol ;;)

midnight

midnight

Üye
Bu ülkeyi seven herkkes kardeştir....Çanakkaleyi hatırlayın kurtuluş savaşını hatırlayın.....Terörist harici herkes bizim kardeşimizdir...Her ırktan hain vardır bu ülkede unutmayın....

--Nerede bir yalaka var karşısında biz varız...Sonuna kadar mücadele edeceğiz. 8)

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by Caine+Sep 17 2005, 10:59 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Caine &#064; Sep 17 2005, 10:59 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by serdaronlinenet@Sep 17 2005, 10:55 PM
Originally posted by Caine@Sep 17 2005, 10:47 PM

[post=168645]Quoted post[/post]​

valla kardeşim sen onu ayrım yapanlara söylersin... bende bu olmaz ve arkadaş dediklerimdede olmaz. başka insanlar nasıl bu ülkenin evlatları ve sahipleriyse bizde o kadar belki de daha fazla sahibiyiz ve bekçiyiz buna emin ol ;;)
[post=168652]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-midnight
@Sep 17 2005, 10:59 PM
Bu ülkeyi seven herkkes kardeştir....Çanakkaleyi hatırlayın kurtuluş savaşını hatırlayın.....Terörist harici herkes bizim kardeşimizdir...Her ırktan hain vardır bu ülkede unutmayın....

--Nerede bir yalaka var karşısında biz varız...Sonuna kadar mücadele edeceğiz. 8)
[post=168653]Quoted post[/post]​
[/quote]

kocaman artı

Caine

Caine

Üye
Originally posted by midnight@Sep 17 2005, 10:59 PM

[post=168653]Quoted post[/post]​

:box: ;;) :box: ;;) 8) sonuna kadar hemde :artı:

midnight

midnight

Üye
Madem bizim mesaj ikinci kere editleniyor,bize sataşan mesaj da editlensin...
--Biz kimseden korkmuyoruuz,SAĞIR SULTAN DUYSUN........ 8)

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar bakın ben ortalığı yatıştırmaya çalıştıkça konuyu farklı mecralara çekmeyiniz.Kapatmıyorsak konu tatlıya bağlansın için.ama siz hala konuyu kaşımaya çalışıyorsunuz.Burada ortamı gerince elinize ne geçecek?.Konuyu kapatınca da konu nadan kapandı diyorsunuz.Lütfen sakin olup heyecan yaratmayalım....

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by midnight@Sep 17 2005, 11:04 PM
Madem bizim mesaj ikinci kere editleniyor,bize sataşan mesaj da editlensin...
--Biz kimseden korkmuyoruuz,SAĞIR SULTAN DUYSUN........ 8)
[post=168660]Quoted post[/post]​

Hangi mesajda sataşılmış ??

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
ya harbiden neden doğru olan şeyler editleniyorki.Bizim kimseden zerre kadar korkumuz yok.Bunu söylemekten korksaydık söylemezdik zaten.Burası internet deyip lafların arkasına saklanmıyoruz.İstersek İstediğimiz adamı şak diye buluruz.Onlarda bizi bulur.Bunları herkes bilir zaten.

midnight

midnight

Üye
Kimyagerin yazdığı mesaj editlensin...Kimse bu sitenin sahibi değil..
--Şunu aklına iyi kazısın yöneticilerin arkkasın asığınarak bizleri hedef göstermesin
--Kim kuuralara uymuyormuş aga???
--Bu sitede mod yok mu???
--Uymayanı modlar cezalandırır zaten....
--Herkes normal üye gibi davransın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt