setool programının kullanımı iceride --->

Sponsorlu Bağlantılar

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
    Konu Sahibi
setool programının kullanımı iceride --->
arkadaslar konularımdan bırınde setool programının kullanımı soruldu o yuzden bu konuyu acıyorum forumda arattım fakat cok farklı konular cıktıgı ıcın bende yenı konu olarak acıyorum
yapacaklarımız Setoll 1.10 programını indirip rarından çıkarın sonra update dosyası ile programı güncelleyin

setoll 1.10 link

Setool 1.11 update link

Setoll İle Usb driver Kurup Telefonu tanıtmak İçin

İlk Önce verdiğim Usb Driver Programını Pcnize Kurun Kurulum esnasında gelen uyarıların hepsine Eveti Seçin
Usb Driver Kurulduktan Sonra telefonunuzu kapatın Ve Kapalı şekilde Telefondaki C tuşuna basarak Usb kablosuna bağlayın Pcniz yeni Donanım bulundu Uyarısı Verince İlk uyarıya Sadece Bu kezi Seçin gelen 2. Uyarıya ise Otamatik Yükleyi Seçip gelen Tüm Sorulara Eveti Seçerek telefonunuzu Pc nize tanıtın

gerekli usb Driver link

setolldan patch yapan ve diğer yüklemeler için kullanan arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz bazen setoldan model seçmeden dosya yükleyince
GDFS hatası Alıyorsunuz bunu önlemek için ve geri dönüş yapmak için

şimdi Setoll programını Açın telefon modelinizi seçin ve aşağıda resimdeki gibi Read Gdfs bölümünü işaretleyip telefonun Gdfs sini Yedekleyin yedeklenen dosya setoll programının çalıştığı klasörün içine Gdfs_352xxxxxxxxxxxxxx imei numaranız ne ise isim alır

her hangi bi sorunda setolldan modelinizi seçip gdfs dosyasınıda
misc file bölümüne seçip write gdfs tıklayıp yüklerek telefonu çalışır hale getire bilirsiniz

en yenı surum setool 1.11 dir.

• Beğen
Tepkiler: ameyme_, samuray.42, redimal16 ve 3 diğerleri

burakK99

Üye
abi çok teşekkürler bu program sayesindemi telefona acustik ayarları veya kamera ayarları yüklüyoruz.ben w810i telini kullanıyorumda telefonun kamera tuşu bozuldu kamera cekim tuşunu 5 tuşuna almak
için elf falan diyolar bu programdanmı yapıcaz abi

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
    Konu Sahibi
abi çok teşekkürler bu program sayesindemi telefona acustik ayarları veya kamera ayarları yüklüyoruz.ben w810i telini kullanıyorumda telefonun kamera tuşu bozuldu kamera cekim tuşunu 5 tuşuna almak
için elf falan diyolar bu programdanmı yapıcaz abi
elfler farklı Elf programları, telefonlarımıza java programlar dışında yükleyebileceğimiz ve java programların kapsamından daha geniş programlardır.senın sorunundada eger kamera elfını bulursan bu setool programıyla atacaksın.kamera yerınede onu kullanacaksın bılmem anlatabıldım mı

iLhAn_MaNSiZ

Üye
sağol kardeş

Progressivity

Progressivity

Üye
Elf programları konusunda kimse yardımcı olamaz mı merak edip araştıran yok mu hiç elf patchleri dehşet ama telefona atamıyoruz bilmediğimiz için birileri ayrıntılı bi şekilde anlatsa çok iyi olacak

cakirreis

Üye
kardeşim bende w850 var telefonu ubdate ettim telefon once simi bloke etti sonrada ingilizce oldu.blokeyi açtırdım simdide türkçe yapmak istiyorum ama yapamıyorum acaba bu program yardımcı olabilirmi? yada bana yardımcı olabilirmisin acil

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

bjkliardii

bjkliardii

Üye
pFF kamera eLfi nasıL yükliyeceğimi syleyecek oLan yoqmu yaaaaa :S

mehmet2053

Üye
saol

davut562

Üye
simi türkçe yapacaksan 8090 ara oradan yap :oke:

seyfo25

Üye
merhabalar
sony ericsson t303 ü de türkçeleştirirmi bu program

baylan76

Üye
ustam eline koluna sağlık

ceset

ceset

Üye
elfler farklı Elf programları, telefonlarımıza java programlar dışında yükleyebileceğimiz ve java programların kapsamından daha geniş programlardır.senın sorunundada eger kamera elfını bulursan bu setool programıyla atacaksın.kamera yerınede onu kullanacaksın bılmem anlatabıldım mı

Hoca elf nasil yukleniyor? ... Benim yillardan beri kullandigim elfler Once elf pack yani dyn cost bin dosyalarini tele atarsin elf patchlarini atarsin.. Sonra Other klasorune Zbin klasoru acarsin. falan filan..

Fakat kullanacagin elf leri Setool veya baska bir programla atmazsin! Java uygulama gibide kuramazsin :D .elf uzantili elfi bu Zbin klasorune atarsin ustune tiklarsin o calisir zaten :D

Üst Alt