Sertifikalandırma İşlemini Bilmeyenlere 2 sn. ye de Sertifikalandırma...

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
Sertifikalandırma İşlemini Bilmeyenlere 2 sn. ye de Sertifikalandırma...
Arkadaşlar maxicepte baktım sertifikalandırmayı bilmeyen arkadaşlarımız var. Onlar için kısa ve öz anlatıyım. Mobil Cihazınıza aşağı linkte verdiğim dosyaları çıkartın. Sonra Free Signer v1.01 türkçe uygulamasını telefonunuza yükleyin. Merak etmeyin "Signed" dir :). Sonra OPDA20years diye iki tane biri .cer diğeri . olan 2 tane dosya var.Onlar orda kalsın. sonra Free Signer v1.01 Türkçe olan uygulamaya girin. Oradan seçenekler>ayarlar>Diğer sertifika diye bir yer var ona tıklayınca hafıza seçin gelicektir. o OPDA20years.cer dosyası nerdeyse oraya gidin o dosya zaten kendiliğinden görünecektir. Örneğin:E:Musty>OPDA>OPDA20years. Sonra Diğer Anahtar diye bölüm var orda ona da tıklayın yapıcağınız şey yine aynı. Örneğin E:Musty>OPDA>OPDA20years. Burda ki işlemimiz bitti. Geri diyerek ayarlardan çıkalım. SOnra Görev Ekle diye bir buton var. Ona tıklayınistediğiniz uygulama nerdeyse onun bulunduğu dizine gidin. Örneğin: Sürücü E>download>Myphone v.52 ed.sis yaptık diyelim sonra seçeneklere tıklayıp ekle butonuna tıklıyoruz eğer dosyamız sis ise sis imzala, başka birşey ise diğer imzalamaya tıklayın. Eğer Unsigned yapıcak iseniz İmza kaldır butonuna tıklayın. Sonra dosyamız görev eklenin üstünde gözükecektir. Seçenekler>Git! butonuna tıklayınca Biraz bekleticektir. Sonra uygulamanızın olduğu yerde bi tane daha uygulama olcak.Örneğin Unsigned olan Myphone v2.52 ed.sis signed olan ise : Myphone v2.52_signed.sisx olanıdır. Ben böyle yapıyorum oluyor. Free Signer Türkçe v1.01 bu siteden alıntıdır. Eğer .cer ve . dosyaları çalışmazsa opda dan o dosyaları nasıl alıncağı bu linkte anlatılıyor.

Free Signer türkçe ve diğer dosyaları indirmek için

• Beğen
Tepkiler: memoo4, bilmemkaç, xenonww ve 4 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eline saglik :good:

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim :)

heroesmania

Üye
Ne kadar teşekkür etsem azdır.Uzun zamandır sertifika probleminden biçok şey yükleyemiyordum ama bununla ilk kez bi programı sertifikalandırıp yükledim.

Teşekkürler :)

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ne demek :) o teşekkürünü bi de butonda göstersen :) :D

Utk4n*

Utk4n*

Üye
HepSi hikaye en kıSa yoL hack vuR hacki bak yükLeyemediğin pRogRam kaLıyoR mu :D.

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
Sende ama :D Hep hack diin :D Bilen var bilmeyen kardeşim :) :D

Utk4n*

Utk4n*

Üye
Bu hackden daha kaRıSık haRbiden ben 1 hafta kuLLandım bunu teLEfonu aLdım zaten 1 hafta sonRa hackLedim dayanamadım :D.

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
karışık bende biliyorum ama hackte flash bolumunde tam yapacakken you kill phone diyince korkup bırakanlar var. :D bazen bu programlarda işe yaramıo. Bende biliyorum en iyi yolun hack olduğunu kardeşim :) :D

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
myphone çalışmıyor yüklemeye başlıyo sonra yarıda yükleme başarısız :islik

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
    Konu Sahibi
senin uygulama da sorun var o zaman deneyen her kişi tşkkür edio :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Konuya bir yazdım hit oldu :ehe

JohnLemmon

JohnLemmon

Üye
Link kırık yeniler misin

slhgkmn

Üye
evet link kırık çözüm lütfen

NextWorld

NextWorld

Üye
isterseniz eğer işe yarıyorsa konuyu açan kişi orange tusunami ev ekranını signed yapsında göreyim asla yapamazsınız yapabilen varsa linkini koysun!!!!!!!!

lolaman

lolaman

Üye
Bunlarla işim olmaz daha telefonu signedlemeye deger bir uygulama görmedim.Varsa söyleyin yani :D

Ene524

Ene524

Üye
Arkadaşım link kırık yeniler misin ?

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
En güzeli nortonsymbianhack çok kolay

mstf_l

mstf_l

Üye
yine demek istiyorum ki