Sertifika Sorunu Yaşayanlar İçin *yenilendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

san_fransisco_t

Üye
çok sağol kardeş emeğine sağlık.....

tutkulu83

Üye
tşkler çok güzel anlatmısın yanlız os 9.1ve 9.2 sertifakası n95 8gb tlfnumda yok bu konuda yardım edebilirmısın

özer1234

Üye
cer uzantılı dosyayı bulamıyorum

alikeles1

Üye
n95 için olmuyor ama

komurcuoglu

Üye
Ah çalıştırsam en büyük teşekkürü ben ederim

bycarisma35

Üye
cer uzantısı nedir aceba_?

muhammet333

Üye
atmin her proğram için ayrı ayrı mı yapmak gerekiyo yoksa bikere yapınca tüm proğramlar için oluyo mu

hakan572123

Üye
yaa bu program sisx formatındakilerini yapmıyo yardımcı olurmusunuz

--------------- Ekleme ---------------

özel sertifika dosyası nerde bilgisayarın neresinde o o işaretlediğiniz yere tıkladım belgelerim çıktı oralarda sadece klasörler var o kadar

cemrepwns

Üye
çok çok teşekkr ederm saolun yaa çok mtlu oldm:)

zerdeste

Üye
arkadaşlar benim n95 im var ama ben hiç bir oyun yükleyemiyorum bana yardım edın simdidem tsk sertifika sorunu veriyor

enesberat

Üye
walla ben telefonumun tarihini geri alıp o sorunu gideriyorum,sizlerede tavsiye ederim.mesela 01-01-2007 gibi.eğer olmazsa 1-2 ay ileri veya geri alıpta halledebirsiniz.ben hiç bi sorun yaşamıyorum n73-n80 de denedim oluyo.
Dostum senin dediğin süresi geçmiş sertifikalar için geçerli

sait13

Üye
tesekkürler resimli anlatım varmı

anlltezer

Üye
KARDEŞ DevCertRequest_30.10.2006_v2.0.exe Şu dosyayıda koyarmısın sana zahmet :bilmm

selimogzbsrn

Üye
c7 için denedim olmuyor. sertifikayı .cer dosyası olarak kaydetmiyor program kendiliğinden atıyor falan felon.|-)

efsane4761

Üye
elinize kolunuza anlatamanıza saglık yaa oldu cokk teşekkur ederım

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

alonesun

Üye
allah razı olsun kardeş ya kafayı yicektim :D

locked06

Üye
teşekkürlerrrrrrrrr

suat_33

Üye
ben ılk yontemı yaptım telefon hafıza kartını qormuor suan napıcam ;(

beynamaz

Üye
yaw ağa benim tel n95 bu hack sorunu halledemedim bi türlü yaw telden giriom ben nete bi yardımcı ol ağa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt