Series60 İçin Blz Uzantılı Ngage Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Nike

Üye
Teşekkürler

REBEL_LEO

Üye
abiler ya su n-gage oyunlarının 6600 da calısması ıcın napacaz please yardım ya

metintoro

Üye
ya ben dosyaları indirdimde nasıl calıştıracam bi zahmet bilgi verirseniz sevinirim bende hafıza kartı okuyucusuda varrrrr

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
verilen site adresi çalışmıyor

boka

Üye
beyler site açılmıyo

msw

msw

Üye
açılmayabilir tarihe bir göz atın isterseniz

asterix_89

Üye
bu oyunları nerden indirebilirim...?

meshwele

Üye
eywallahh..

erkaner

Üye
<div class='quotetop'>(oteb &#064; Aug 5 2005, 09&#58;11 AM) [post=123884]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar 6630&#39;uma n-gage MotoGP&#39;yi kurdum fakat ses varken görüntü yok, görüntü varken de ses gelmiyor. Oyunu kaldırmak istiyorum fakat yönetici de göremiyorum. Oyunu nasıl kaldırabileceğimle ilgili olarak yardımcı olabilir misiniz?
[/b][/quote]

dosya yöneticisinden kaldır

hopdedikss

Üye
arkadsim cok saol bunlardan baska blz unaztili oyun varmi bakmadigim yer kalmadi internete hep ayni adres veriliyo yoksa sadece bu oyunlar mi var bir yardimci olsaniz tesükrler

ringwraith

Üye
eyw saol

DANGER

Üye
<div class='quotetop'>(Negative &#064; Jun 22 2005, 10&#58;34 AM) [post=93039]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

linkinden, sadece blz uzantılı oyunları edinebilirsiniz.
[/b][/quote]
ya bende blz uzantılı oyunlar var ama blz intall yok programı nerden bula blirim? tnx.

G_Unit

G_Unit

Üye
eyw.

darkred

darkred

Üye
abi konu hortlam&#305;&#351; bee kaç gün geçmi&#351; üstünden

endera

Üye
ya bunları sx1 nasıl kurarız hafızada yer yok dıyor

thuglife

thuglife

Üye
<div class='quotetop'>(Negative &#064; Jun 22 2005, 10&#58;34 AM) [post=93039]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

linkinden, sadece blz uzantılı oyunları edinebilirsiniz.
[/b][/quote]

Dostum iyi etmişsin eline emegine sağlık. ama ben bu blz oyunlarını çalıştıramadım bi türlü. blz emulatörü kurulu olmasına ragmen çalışmıyo. telefonum nokia 6670 bana yardımcı olursan sevinirim. dahat detaylı anlatabilirmisin blz oyunlarını çalıştırmasını? yardımını bekliyorum...

aykutt89

Üye
arkadaşım öncelikle sadece blzinstall programı yetmez birde dosya yöneticisi yüklemen lazım ben seleq veya fileman i öneririm... ondan sonra blz uzantılı oyunu atıyorsun teelfonuna mesajlar kısmına geliyor bi dosya yöneticisiyle o mesajlardaki oyunu kesiyorsun veya kopyalıyorsun e klasörürün ana dizinine atıyorsun daha sonrablzinstall e giriyorsun orda oyun gözüküyo yükleme tuşuna basıyorsun kaç kere anlattım ya....

aykutt89

Üye
arkadaşım birde de yeterince ngage oyunu var ama blz uzantılı değil o oyunlarıda telefonuna bir zipman yüklüyorsun maxicep te mevcut daha sonra zipman programına zip ve rar plugin i atıyorsun buda maxicepte mevcuttur daha sonra sitedn indirmiş olduğunuz oyunları telefona atıyorsun zipman aracılığı ile telefonda extract ediyorsun galerideki diğer klasörüne daha sonra dosya yöneticisiyle oyun dosyasındaki app yazan klasörün içindekini e deki app klasörüne libs yazan klasörün içindekileride e klasöründeki libs klasörürün içine atıyorsun e klasöründe bu dosyaları bulamadık diyosan bulamazsın tabikide e > system klasörüne gir orda var =)

aykutt89

Üye

..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
<div class='quotetop'>(endera &#064; Mar 2 2006, 04&#58;25 PM) [post=289217]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya bunları sx1 nasıl kurarız hafızada yer yok dıyor
[/b][/quote]

ya sx1 de zorluk çıkıyo biz denedik