Seneye ve 2007de kim alır şampiyonluğu

Sponsorlu Bağlantılar

Seneye kim alır?

• FB

Kullanılan: 0 0.0%
  • BJK

• TS

• Di

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Citizen

Üye
    Konu Sahibi
Seneye ve 2007de kim alır şampiyonluğu
Bence seneye yine FB'ye kaptırabiliriz fakat 2007'de mutlaka GS yani biz şampiyon olmalıyız. Onlar bizim 100. yılımızı aldıysa biz de onlarınkini alalım :D

:oke:

antifener_460

Üye
ins biz alırız ama bu yönetimle zor :eksi: :eksi:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu yönetim olmazsa tabiki de GALATASARAY

aslanmaske

Üye
bu soru için epey erken oldu ama gönlümüz tabiki GALATASARAY'dan yana... 8)

mucab77

mucab77

Üye
ya bu ne biçim soru gecen sene kım sampıyon olduysa seneyede o olcak tabiiki bu sene kım olduysa obur senede o olur :ehe: :ehe:

Citizen

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mucab77@May 24 2005, 08:16 PM
ya bu ne biçim soru gecen sene kım sampıyon olduysa seneyede o olcak tabiiki bu sene kım olduysa obur senede o olur :ehe: :ehe:
[post=63245]Quoted post[/post]​
bu hesaba göre her sene bir şampiyonun aynı olması gerekir :D
ama 2006 olmasa da 2007 de kesin alıcaz :D

mucab77

mucab77

Üye
Originally posted by Citizen+May 24 2005, 08:21 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Citizen &#064; May 24 2005, 08:21 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mucab77@May 24 2005, 08:16 PM
ya bu ne biçim soru gecen sene kım sampıyon olduysa seneyede o olcak tabiiki bu sene kım olduysa obur senede o olur  :ehe:ehe:
[post=63245]Quoted post[/post]​
bu hesaba göre her sene bir şampiyonun aynı olması gerekir :D
ama 2006 olmasa da 2007 de kesin alıcaz :D
[post=63253]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

neden 2007 de piyasaya süreceginiz bombalarınız varda bizmi bilmiyoruz bence seneye belki ama 2007 de asla cunku o zaman kadar hakan sükür coook yaslanmıs olcak :ehe: :ehe: :ehe:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Citi sen futboldan anlar mıydın dostum yaw...??? :D

FB-GS maçı var diye bile ben sölemiştim sana ama neyse

Sorulması ayıp bi soru tabiki FB... :)

seriFBurak

seriFBurak

Üye
hala o takımla dewam ederseniz 2 sene sonra uefa ya gtmek için ligde oynarsınz&#33;Aziz babaya soleyelm de liglerin zewkinin cıkması için 6s ye braz yardm etsin&#33;

slayer

Üye
forumdaki tek BJK lı ben miyim?
Bu yılın 2. yarısının en iyi takımı biziz. demek ki gelecek yıl biz sampiyonuz. ve sonraki, ve sonraki, ve sonraki yıllarda....

Lazkopat61

Üye
:hoho: :hoho: SAMPIYON TRABZON... EN AZINDAN ALIN TERIMIZLE OLURUZ OLSAKDA... HAKEMLERIN YARDIMIYLA OLCAMIZA. Hic olmayiz daha iyi öyle degil mi ama??? Soruyorum size ey türk gencligi??? :hoho: :hoho:

the_patriot

Üye
Originally posted by blslayer@May 24 2005, 09:08 PM
forumdaki tek BJK lı ben miyim?
Bu yılın 2. yarısının en iyi takımı biziz. demek ki gelecek yıl biz sampiyonuz. ve sonraki, ve sonraki, ve sonraki yıllarda....
[post=63291]Quoted post[/post]​

sitedeki arkadaşlar bjk ken o kadar çok korkmuşlarki bjk nin adını bilme anmıyorlar normaldir,bu sene yenemedikleri tek takım olmak kolay değil

tabiki gelecek sezon şampiyon bjk olacak

şampiyon gümbür geliyorum diyor

İbo Bey

Üye
Rıza Çalımbay daha erken gelseydi bu takımın başına bu sene bile şampiyon olurduk yav&#33; Var mı katılmayan bana&#33;? ;;)

muraoyak

Üye
tabikide fener bahçe 100 üncü yılında alıcak zaten 2006 dada moralmen alır 2 sene daha oluruz biz

massut

massut

Üye
Originally posted by BeRdOşH@May 24 2005, 08:12 PM
Bu yönetim olmazsa tabiki de GALATASARAY
[post=63232]Quoted post[/post]​
Galatasaray a dinamik bir başkan lazım yırtıcı ;)

DefectoR

Ben Fenerbahçeliyim, ama burda objektif bi cvp vericem. Mantıklı düşünmek gerekirse, Fenerbahçe dışındaki takımlarda yaşlanma problemi olauşacak, bu nedenle Gs, Ts ya da Bjk genç oyuncuları transfer etmezse ki Bjk gençleri genelde gönderiyor ( Ali CANSUN, Okan KOÇ vb... ) 2007 de&#39;de tecrübesi gelişeck olan takım yane Fener alır die düşünüyorum.

massut

massut

Üye
Originally posted by DefectoR@May 25 2005, 11:06 AM
Ben Fenerbahçeliyim, ama burda objektif bi cvp vericem. Mantıklı düşünmek gerekirse, Fenerbahçe dışındaki takımlarda yaşlanma problemi olauşacak, bu nedenle Gs, Ts ya da Bjk genç oyuncuları transfer etmezse ki Bjk gençleri genelde gönderiyor ( Ali CANSUN, Okan KOÇ vb... ) 2007 de&#39;de tecrübesi gelişeck olan takım yane Fener alır die düşünüyorum.
[post=63522]Quoted post[/post]​
Bence çok erken bi saptama 8)

İbo Bey

Üye
Fenerbahçe bu sene hem Şampiyonlar Ligini hem de Türkiye Ligini bir arada götürebilecek mi sizce?

massut

massut

Üye
Fenerbahçe bu yıl ne yapar bilmem ama böyle giderse Galatasray çöküşe girer. :eksi:

Ozan

Ozan

Admin
GS 2007 de her türlü şampiyon gençler, izleyelim görelim :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt